Webcam driver yardım

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
Beyler format atınca benim webcam acılmadı driveri yuklenmemis sanırım

10x zoom camera f 1.8 f 4.8 mm-5g kamera bu önceden googlede arattıgımda cıkardı driveri şimdi bulamıyorum saçma sapan şeyler çıkıyo yüklemem lazım yardım ederseniz sevinirim.

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
bana sorarsan usb girişlerini güncellemen gerekiyor
Uniblue DriverScanner 2014 - Download Software, Update PC Drivers
bu programı kullan kendi otamatik kameranın driverını buluyor.

al birde sana keyi vereyim
DS-Y2K2V-PJNL5-5S2M7-ML3YA-62EP3-ARVKS
DS-LVQTJ-EJAG8-GX7MC-NYER4-5A3*4Y-5NNSW

Verdiğin programla anladım ki benim kamera pert olmuş driverler yukluymus zaten :D eywl

şu kamerayı parçalara ayırayım belki içinde işe yarar şeyler cıkar

//konu kilit lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.