Website açma ve kodlama sorum

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Türkhackteam ailesi öncelikle selamun aleykum başlıkta da belirttiğim gibi size bi kaç sorum var yardımcı olursanız cok sevinirim lafu uzatmadan abıler reklamdan para kazanmak için google adsense ile anlaşma yapılıyormus merak etmeyın google adsenseyle işim yok ben blog açtım kendıme fakat aram cubugunda blogspot.com.tr bilmem ne yazıp sonra adını koydugunuz isim geçiyor ben orada www.siteadı.com yazmasını ıstıyorum bu örnek verdiği şeyin adı sanırım host ya da domain yanlışım varsa düzeltin bunu ücretsiz bi şekilde edinebilirimiyim bi kaç ay mesela sorumun biri bu farzedelimki domaini veya hostu aldık adı herneyse blog gibi olmayacak sanırım bastan aşağıya html ya da php asp gibi yazılım dillerine birazda olsa hakim olmak gerekiyor bende yazılım yok sadece taklit var site yapan birini izleyeyim siteyı yaparım yanı oyle soyleyeyım vasıfsız biriyim sorularım bunlar abıler yanıt verirseniz çok memnun olurum site kurmak istiyorum sitenin içeriği olmasına gerek yok sadece bannerler varya onlardan koyucam siteye başka bi cihazdan kendı koydugum bannerlere tıklasam yeter yanı oyle soyleyeyım facebook gibi bisey yapmıycam :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
1-) .com , .net gibi domainleri ücretli olarak alabilirsiniz.

2-) Programlama bilmiyorsanız WordPress, Drupal gibi içerik yönetim sistemleri kullanabilirsiniz.

3-) İçeriği olmayan sitelere neredeyse hiç bir reklam servisi reklam vermez.

4-) Reklam tıklamalarından birkaç kuruş para geleceği için reklam alabilsen bile iyi bir kitlen yoksa reklamdan para kazanamazsın.

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
1-) .com , .net gibi domainleri ücretli olarak alabilirsiniz.

2-) Programlama bilmiyorsanız WordPress, Drupal gibi içerik yönetim sistemleri kullanabilirsiniz.

3-) İçeriği olmayan sitelere neredeyse hiç bir reklam servisi reklam vermez.

4-) Reklam tıklamalarından birkaç kuruş para geleceği için reklam alabilsen bile iyi bir kitlen yoksa reklamdan para kazanamazsın.

Abi çok teşekkür ederim dediğini adımarı takıp edıyorum wordpress seçeneğini buldum şimdi ani youtubeden izliyorum zaten reklamdan para kazanmıycam aklımda bir taktik var onu yapıcam kitle bulmama gerek yok yani çok teşekkür ederim :)

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
Google cloud veya Amazon aws'ye üye ol. 1 yıl ücretsiz vps hizmeti veriyorlar. Daha sonra buradan ücretsiz domain al. İnternetten gerekli ayarlara bak ve nameserver ayarlarını yap. Wordpress kurarsın işinde kolaylaşır, kolay gelsin.

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
İlk olarak alan adı yani domain alarak dediğin gibi site.com gibi bir domain alıcalsın .com alan adı ücretlidir. Daha sonrada host alarak sitene script kurulumu yapabilirsin.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
5tl ye domain al. youtube > blogspot domain bağlama yaz.
sonrası içerik girmek öndemli 50 tane içerik gir sonra adsense yada diğerlerinden reklam al.
içerik olmadan günde 1 cend geliyor bune diyip kapatırsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.