Website ile ilgili

kimmbubatuhan

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
395
0
Arkadaşlar öncelikle bu konu yanlış içerik ise uyarmanızı rica ediyorum emin olamadım.!!

Şimdi CS:GO'yu bilenlerin bildiği jackpot, case opening , siteleri var.

Bu sitelerden çok denedim açmayı fakat başaramadım (steam bot'ları vs)

Bu sitelerin ücretli olarak açıldığı bir yer bilen varsa bana yardımcı olabilir mi acaba.

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
Hmm... Böyle birşey olacağını sanmıyorum. Yoksa Jackpot , Rullet sitelerinin %90'ı dolandırıcıya dönüşür. [Zaten %70 gibi bir oran ama daha çok artar.] Bulursam yardımcı olurum ancak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.