WebSite Nasıl Klonlanır? (Httrack)

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171

Hepinize merhaba TurkHackTeam mensupları bu konumda sizlere WebSiteleri nasıl kopyalayabileceğinizden bahsedeceğim, konumuza geçelim :)

Öncelikle bize Httrack programı lazım.

Programın indirme linki:

Virustotal:

Zaten virustotal sonucundan göreceğiniz üzere onaylı bir programdır.

Programı stabil şekilde kurduktan sonra adımları dikkatlice uygularsanız program sorunsuz çalışacaktır.

Bizi bir hoşgeldin ekranı karşılıyor "Sonraki" butonuna tıklayarak bu ekranı geçelim.

Proje adımızı girelim ve isteğe bağlı kategori seçelim, seçtikten sonra "Sonraki" butonuna tıklayalım.

Eylem kısmını websitelerini indir yapalım ve url ekle kısmından url ekleyelim. (Gerekirse kullanıcı adı şifre girebilirsiniz.)

Bu kısımda website'yi indirdikten sonra kapat tarzı seçenekler var isteğe bağlı olarak bunları seçebilirsiniz, seçtikten sonra "Son" butonuna tıklayalım.

Ben bilerek indirmeyeceğim çünkü url'miz www.turkhackteam.org ama indirdikten sonra seçtiğiniz dizine gel dosyaya girip index.html'e girip bakabilirsiniz.

Genel dizin: C:\Users\*kullanıcıadınız*\Desktop\html5up\Test\index.html'dir.

Konumuz bu kadardı umarım konuyu faydalı bulmuşsunuzdur sorunlarınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ugroon ++

Katılımcı Üye
13 Ara 2020
306
76
192.168.1.1
Eline sağlık. Bu yöntemin aslında en çok işe yaradığı şeyi kimse bilmiyor. Bilgisizlikle alakası yok sadece kurnazlık lazım. Çoğu kişi sadece dolandırıcılık için aynı sayfayı yapmak için kullanıyor veya diğer birkaç şey için. Ancak emin ol 100 hacker a sorsan 1 i belki o yöntemi kullanır. Meslek sırrı olmasa konu açarım :))

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32

Hepinize merhaba TurkHackTeam mensupları bu konumda sizlere WebSiteleri nasıl kopyalayabileceğinizden bahsedeceğim, konumuza geçelim :)

Programın indirme linki:

Virustotal:

Programı stabil şekilde kurduktan sonra adımları dikkatlice uygularsanız program sorunsuz çalışacaktır.

Bizi bir hoşgeldin ekranı karşılıyor "Sonraki" butonuna tıklayarak bu ekranı geçelim.

Proje adımızı girelim ve isteğe bağlı kategori seçelim, seçtikten sonra "Sonraki" butonuna tıklayalım.

Eylem kısmını websitelerini indir yapalım ve url ekle kısmından url ekleyelim. (Gerekirse kullanıcı adı şifre girebilirsiniz.)

Bu kısımda website'yi indirdikten sonra kapat tarzı seçenekler var isteğe bağlı olarak bunları seçebilirsiniz, seçtikten sonra "Son" butonuna tıklayalım.

Ben bilerek indirmeyeceğim çünkü url'miz www.turkhackteam.org ama indirdikten sonra seçtiğiniz dizine gel dosyaya girip index.html'e girip bakabilirsiniz.

Konumuz bu kadardı umarım konuyu faydalı bulmuşsunuzdur sorunlarınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.

eline sağlık

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7

Programın indirme linki:

Virustotal:

Eline sağlık dostum konu çok güzel ama aktif olarak artık bir işe yaramıyor farklı kaynaklardan araştırıp incelemek lazım 1 ay önce deneyip çalışmadığını bildirirdi

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Ben de çalışıyor sorunsuzca cloudflare olan sitelerde çalışmıyordur.
Bir konuda görmüştüm bir işe yaramıyor demiş hatırlayamadım ama çalışıyorsa sıkıntı yok belliki o yapamamış kusura bakma ben PC den 4 yıldır uzaklaştırma aldığım için çok detaylı bilmiyorum

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Bir konuda görmüştüm bir işe yaramıyor demiş hatırlayamadım ama çalışıyorsa sıkıntı yok belliki o yapamamış kusura bakma ben PC den 4 yıldır uzaklaştırma aldığım için çok detaylı bilmiyorum
Ben daha geçen bir temayı kopyaladım sorunsuz çalışmakta.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.