wep cam acarken aman ha!!!!!!!!!!!!!!!!

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
msn de konnuşurken size kamerayı açarmısın diyolar.

sizde açtınız diyelim......... şifreniz gitti
--------------------------------------------------------------------------
şifre direk olarak gitmiyor..olay şöyle;karşı tarafın yada sizin farketmez camerası açılınca karşı bilgisayarla sizin bilgisayarınız arasında bi port açılıyor..bu poert açığından iki şekilde yararlanıyorlar;
birincisi,eger bilgisayar paylaşıma açık bi bilgisayarsa,yani http://ipadresi yazdıgımızda direk baglantı saglanıyorsa açık demektir bu,eger şifre sorarsa korumalı demektir...açık olursa direk pcye baglanabiliyor,ve istedigi herşeyi yapabiliyorlar..
ikinci yol ise,port açığından karşı tarafa trojan yolluyorlar..bunun yapılışı çok basit..aslında camera açması,tamamen göz yanılması,çünkü sahte web cam olayıdır bu..herhangi bi videoyu size cam diye yutturup,o videonun içine trojanı gömüyorlar ve size bulaştırıyorlar

hacker_2133

Yeni üye
18 Tem 2007
1
0
ya arkadaslar ben bunları yapıyom olmuyor biraz acık söleyinde bizde yararlanak hacker değilim:D haberiniz olsun sonra yakama yapısmayın:D

bboyanger

Yeni üye
19 Tem 2007
3
0
sanırım bu ip adresiyle karşıdakinin windowsunu kendi pc mizde görebilior ve her türlü şeyi yapabiliyorus sanırm dimi ??

gkhano

Yeni üye
19 Tem 2007
6
0
bana yedirmişlerdi bunu webcamini açtıracaktım sözde allahtan antivirüs çakmıştı:D

Tuucii

Yeni üye
18 Ağu 2007
42
0
:pKOTA DOLUO DİE SATEN CAM ACMIOM İSTESELERDE SİFREMİ CALAMAZLAR:)YİNEDE SAOL PAYLASIM İCİN:twist

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.