Whatsapp Database Hack - Database Key Hack - Database MSQL Upload (Whatsapp Database Kırma) + Türkçe Videolu Anlatim

Projeye Gelişmesi İçin Ve Konunun Devami İçin Destek Verirmisin ?

• Kullanılan toplam oy
    53

Desislawa

Yeni üye
7 Ocak 2016
5
0
Ya mobil net kullaniyorum kotali. Videoyu izleme sansimda yok. Aslinda ayni yontem fotografli anlatimi da olsaydi keske. Gercekten cok onemli benim icin. Ailevi ve hatta hayati diyebilirim. Bana herhangi bir yontem veya fikir verebilir misiniz bunun icin. Veya dedigim gibi direk hafiza kartini alip kendi telefonuma yahut bilgisayara taksam olur mu? Tamam crypt dosyalarina ulasabilirim o sekilde ama key dosyasina ulasilir mi boyle. Yani bana yardimci olur musunuz bir yontem veya fikir? Gercekten muthis onemli bir konu

Desislawa

Yeni üye
7 Ocak 2016
5
0
Yani şöyle ozetleyeyim. Whatsapp crypt dosyalarinin vs oldugu hafiza kartini ben aldim diyelim. Ve sonra kendi telefonumdaki kendi whatsappimi sildim (hani o kisiye ait karta benim whatsapp konusma yedeklememi yapmasin diye). Daha sonra kendi telefonuma root attim.(bu arada o kisinin hafiza karti hala benim telefonda). Sonrasinda whatcrypt yoluyla key dosyasini vs indirdim. Hepsini bilgisayara attim. Whatsapp vieweri actim. Ve boylece o kisinin kendi whatsapindaki konusma gecmisine sahip oldum... BU yazdiklarim MUMKUN MUdur arkadaslar bunu sormaya calisiyorum. Yani kisinin hafiza kartini kendi telime takarak bu bilgilere (crypt dosyalari, CRYPT KEY DOSYASI vs) ulasabilir miyim veya hangilerine ulasabilirim. Bir de ayrica key dosyasina ulasmak icin root gerekli diye biliyorum dogrumu biliyorum emin degilim?? Cok soru sordum ama cok ama cok onemli gercekten. LUTFEN LUTFEN bilen birileri cevap yazarsa cok sevinirim. Gercekten cok onemli lutfen yardimci olun

Desislawa

Yeni üye
7 Ocak 2016
5
0
Ha bir de Key dosyasi hafiza kartinda olur degil mi? Yani telin kendi belleginde degildir umarim. Simdiden tesekkur ederim.

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
Bu açığı sizin keşfetmediğini düşünüyorum fakat yinede bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlarada yardımcı olmuşsunuz

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
crypt8 dosyalarını aldım ancak keyi alamadım hocam maalesef ve format attım. bu dosyaları açmamın bir yolu var mıdır?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.