WhatsApp Fake No???

AcemiHacker14

Katılımcı Üye
29 Haz 2013
912
0
Ankara
Arkadaşlar whatsapp uygulamasını fake numara ile kullanmak istiyorum. Eskiden oluyordu ama şuan çoğu uygulamayı ve siteyi denememe rağmen olmadı. Numarayı hiç kabul etmiyor whatsapp. Fake numara ile nasıl giriş yapabilirim?

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Primo adlı uygulama ile geçen ay kullanmıştım. Şimdide çalışır herhalde.
Fakat sms gelmiyor, whatsapp onayında arama yaptırman lazım.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba

İnternet üzerindeki çoğu numara kabul edilmiyor fakat İngiltere lokasyonu özellikle +44 numaralar genelde kabul ediliyor bakmanizi tavsiye ederim.

İyi forumlar...

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;7110992' Alıntı:
İmzamda kullandığım numarayı Primo uygulamasından aldım, mail onayı yapınca veriyor, hala aktif olması lazım.

Malesef Primo Yöntem Bulmuş Yapabilmek İçin Numara Satın Almak Gerekiyor Hocam 1 Aylık 1 Dolar Alırsan 3.5 Tl Felan Pahalı Değil Aslında Ama Artık Eskisi Gibi Alınmıyor Bende Eskiden Almıştım Bugun Deneyim Dedim Olmadı Başka Yol Biliyormusunuz Üstad ?

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Malesef Primo Yöntem Bulmuş Yapabilmek İçin Numara Satın Almak Gerekiyor Hocam 1 Aylık 1 Dolar Alırsan 3.5 Tl Felan Pahalı Değil Aslında Ama Artık Eskisi Gibi Alınmıyor Bende Eskiden Almıştım Bugun Deneyim Dedim Olmadı Başka Yol Biliyormusunuz Üstad ?

evet kardeşim bende çok aradım ama bulamadım artık numara uygulaması yok galiba olanların hiç birini kabul etmiyor wp fialn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.