WhatsApp İçin Fake Numara

SeVaRuS

Üye
1 Şub 2012
140
0
Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür paylaşılan bütün siteleri ve uygulamaları denememe rağmen onay kodu alabileceğim bir site bulamadım. Şuan güncel şekilde sahte numaraları whatsapp'ta kullananlar yardımcı olabilir mi ?

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür paylaşılan bütün siteleri ve uygulamaları denememe rağmen onay kodu alabileceğim bir site bulamadım. Şuan güncel şekilde sahte numaraları whatsapp'ta kullananlar yardımcı olabilir mi ?

Merhaba

textnow'dan kayıt ol alıp mobil uygulamasını internetten (playstorede yok) indirin. Ben şuan kullanıyorum sorunsuz. Ancak doğrulama hatası veriyorsa Whatsapp plus sürümlerini değil orjinal whatsappdan girmen gerekir.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
textnow'da maalesef numara hatalı diyor

Merhaba

textnow'dan kayıt ol alıp mobil uygulamasını internetten (playstorede yok) indirin. Ben şuan kullanıyorum sorunsuz. Ancak doğrulama hatası veriyorsa Whatsapp plus sürümlerini değil orjinal whatsappdan girmen gerekir.

Ben textnow kullanıorum memnunum ılkınd ekod gelmeyebilir dene 4-5 defa.

TextNow :) İşsiz gibi dene ama xd

Textnow'da maalesef numara hatalı diyor :RpS_unsure:

Kardeşim bulursan bana da söyleyebilirmisin bana da lazım.

inşAllah kardeşim bulabilirsem sana ulaşıcam

Hayırlı olsun bir ara tırnağını temizlersen güzel olur.

Dostum konuyu okusaydın keşke resimi internetten buldum kuş benimkinin aynısı diye. Benim tırnaklarım gayet temiz :RpS_thumbsup:

Hayırlı olsun diyenlere teşekkür ediyorum :)

Hayirli olsun bakalim kardesim tum tht olarak senin kus almani heycanla bekliyorduk :D

Biliyorum hocam al artık şu kuşu vs dediniz sayenizde aldım :trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.