WhatsApp İle Nasıl İnstagram Hesabı Çalabilirim

ElshanM

Yeni üye
8 May 2020
4
0
Öncelikle Selamın Aleyküm inşallah konuyu Doğru yere Açmışımdır Benim sorunum şöyle Mail Basma işlerine Girişmek istedim iyi güzel Bedava Domain Fln aldım scripti kurdum herşey tamam ama Bi Tek SSL Alamadım Napdım Etdim alamadım bende bırakdım sonra instagram Takipçi Paneli Kurmaya Girişdim Ve burdada bi sorun ile karşılaşdım Scripti yüklüyorum 99 kadar geliyo kalıyor orda dolmuyo 2 3 saat bekliyom dolmuyor sonra bunuda boşverdim şimdide Whatsapp Basarak Hesap Düşürmek istiyorum Bana Gerekli Olan şeyleri açıklıyabilirmisiniz SSL siz düşürme ihtimalim varmıdır, Konu Biraz uzun Oldu kusura Bakmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
Cevap: Nasıl İnstagram Hesabı Çalabilirim

Merhaba

SSL Önemlidir Yani Kullanıcı Web Sitene Girdigi Zaman Uyarı Verir Ben Tedirgin Eder Karşı Taraf Saf Değilse Eğer

Ücretsiz SSL Almak İçin Altta Bırakacagım Video'yu İzleyebilirsiniz.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=TS4EqPB5vAo"]https://www.youtube.com/watch?v=TS4EqPB5vAo[/ame]

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Cevap: Nasıl İnstagram Hesabı Çalabilirim

Öncelikle Selamın Aleyküm inşallah konuyu Doğru yere Açmışımdır Benim sorunum şöyle Mail Basma işlerine Girişmek istedim iyi güzel Bedava Domain Fln aldım scripti kurdum herşey tamam ama Bi Tek SSL Alamadım Napdım Etdim alamadım bende bırakdım sonra instagram Takipçi Paneli Kurmaya Girişdim Ve burdada bi sorun ile karşılaşdım Scripti yüklüyorum 99 kadar geliyo kalıyor orda dolmuyo 2 3 saat bekliyom dolmuyor sonra bunuda boşverdim şimdide Whatsapp Basarak Hesap Düşürmek istiyorum Bana Gerekli Olan şeyleri açıklıyabilirmisiniz SSL siz düşürme ihtimalim varmıdır, Konu Biraz uzun Oldu kusura Bakmayın.

Merhaba

Bu site ile whatsapp basma olayı 2-3 gündür sarpa sardı siteyi açıp içine scripti yükledikten sonra site 5 dakika içinde suspend(ban) yiyor

.com + ssl de denedim yine aynı şekil oldu.

Rayea

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
440
0
Merhaba bu işlere girişeceksen 40 45 tl gibi paran olması gerekiyor azure method bulursun app serviceden .com , .org , .net alan adı alırsın phising destekleyen hosting siteleri var scriptine red page yememesi için kod yerleştirisin, scriptini sitenin ana dizinine değil de ayrı bir yerine kurarsın red page yersen 1 kereliğe mahsus açtırabiliyorsun.

Konuna gelecek olursak +1 fake numara bulmalısın I harfi ile değilde L harfi ile Lnstagram Badge veya Lnstagram Verify yaparsın whatsapp'da L ve Büyük ı ayırt edilmiyor ayarlarsın ve hesapların iletişim bilgilerindeki telefon numarlarına kendin yazdığın bir metini siteni koyarak atarsın.

Panda Winson

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
484
0
Berlin
Merhaba bu işlere girişeceksen 40 45 tl gibi paran olması gerekiyor azure method bulursun app serviceden .com , .org , .net alan adı alırsın phising destekleyen hosting siteleri var scriptine red page yememesi için kod yerleştirisin, scriptini sitenin ana dizinine değil de ayrı bir yerine kurarsın red page yersen 1 kereliğe mahsus açtırabiliyorsun.

Konuna gelecek olursak +1 fake numara bulmalısın I harfi ile değilde L harfi ile Lnstagram Badge veya Lnstagram Verify yaparsın whatsapp'da L ve Büyük ı ayırt edilmiyor ayarlarsın ve hesapların iletişim bilgilerindeki telefon numarlarına kendin yazdığın bir metini siteni koyarak atarsın.

Red yememesi için hangi kod var hocam?

Merhaba

Bu site ile whatsapp basma olayı 2-3 gündür sarpa sardı siteyi açıp içine scripti yükledikten sonra site 5 dakika içinde suspend(ban) yiyor

.com + ssl de denedim yine aynı şekil oldu.

Suspend olayı, hostingden dolayı hocam düzgün host sçein 2 aydır aynı site kullanıyorum .com :D:

ElshanM

Yeni üye
8 May 2020
4
0
Merhaba

SSL Önemlidir Yani Kullanıcı Web Sitene Girdigi Zaman Uyarı Verir Ben Tedirgin Eder Karşı Taraf Saf Değilse Eğer

Ücretsiz SSL Almak İçin Altta Bırakacagım Video'yu İzleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=TS4EqPB5vAo

Teşekkür Ederim

Eywvallah Reis

Merhaba;

Günümüzde Çalışan Bütün Ücretsiz SSL Alma Yöntemlerini Bu Konuma Bakarak Öğrenebilirsiniz;

https://www.turkhackteam.org/webmas...l-alinir-butun-yontemler-detayli-anlatim.html

Iyi Forumlar...

Teşekkürler

Saol Reis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.