WhooLe

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Yerini doldururuz mu? :) Anca yerini tutarız kimse girmesin diye :) Dönünce kaldığın yerden devam edersin :) Ama önce diğer yerlerini ayarla aklın burada kalmasın konuştuğumuz gibi ;)

WhooLe

Uzman üye
21 Eyl 2012
1,696
0
Hunger Games

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Bunu Siz Uyguluyorsanız Şikayet Etmek Ne Haddime. SÖZDE Hacker Olan Sizsiniz

Forum sitelerinin kuralları neredeyse aynıdır. Sadece amaçları farklıdır. Bu sorun kurallarla ilgili hacker, coder, grafiker farketmez herkes bu kurallara uymalı.Bizde hata yapıyor olabiliriz.Buna karar verecek olan yönetimdir. :)

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Burada yönetim dışı rütbelerin bir önemi yoktur. Çünkü bu rütbeler mesaj sayısıyla yükseliyor. Şuan attığımız mesajların atlattığı rütbenin ne üstünlüğü olabilir ki? Bu mesajların kime ne faydası var? Burada bilgili olan ve bilgisini paylaşanlar üstündür. Saygı gösterenler üstündür.Mesaj sayısı değil :)

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
Burada yönetim dışı rütbelerin bir önemi yoktur. Çünkü bu rütbeler mesaj sayısıyla yükseliyor. Şuan attığımız mesajların atlattığı rütbenin ne üstünlüğü olabilir ki? Bu mesajların kime ne faydası var? Burada bilgili olan ve bilgisini paylaşanlar üstündür. Saygı gösterenler üstündür.Mesaj sayısı değil :)

Sana bişey söyliyeyim ne yönetim ne yönetim dışı bu sitede rütbe önemli değildir yönetim dahi olsa bu böyledir her zaman.

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Sana bişey söyliyeyim ne yönetim ne yönetim dışı bu sitede rütbe önemli değildir yönetim dahi olsa bu böyledir her zaman.

Rütbe öneminden kastım rütbelerin farkıdır.Yönetim rütbelerinin diğer rütbelerden farkının olmadığını düşünüyosanız yönetime haksızlık etmiş olursunuz.. :) Sonuçta seçilerek alınan üyeler var orada.Yönetme kabiliyeti yüksek üyeler... :)

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
Rütbe öneminden kastım rütbelerin farkıdır.Yönetim rütbelerinin diğer rütbelerden farkının olmadığını düşünüyosanız yönetime haksızlık etmiş olursunuz.. :) Sonuçta seçilerek alınan üyeler var orada.Yönetme kabiliyeti yüksek üyeler... :)

Anlatamadım herlade THT birdir yönetimde olsa kimse kendini üstün görmez görenler var o başka ancak bu böyledir yıllardır.

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Anlatamadım herlade THT birdir yönetimde olsa kimse kendini üstün görmez görenler var o başka ancak bu böyledir yıllardır.

Tabi orası öyle :) Asıl yönetici kendini diğerlerinden ayırmayan yöneticidir :) İmzamıda eklemek isterim :) Tamam oldu şimdi son cümle açıkladı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.