Wifi bağlantı problemi

Theoflord29

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
434
0
C:\Windows\System32\DRVSTORE
Selamun aleyküm arkadaşlar biz interneti komşu ile kullanıyoruz daha doğrusu interneti komşudan wifi ile alıyorum ve pcde kullandıgım wifiyi telefonuma nasıl aktara bilirim :( :( :( yardımcı olan arkadaşlara ++ ları verilecektir lütfen yardım pls

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Telefon ile aynı ağa bağlan diyosunuzda arkadaşlar ama pcnin wifi çekim gücü telefonun çekim gücünden daha fazladır belkide telefonun wifisi çekim alnına girmiyordur...

kilyos06@

Katılımcı Üye
22 Haz 2009
550
0
ArtwiN HacK TeaM
Selamun aleyküm arkadaşlar biz interneti komşu ile kullanıyoruz daha doğrusu interneti komşudan wifi ile alıyorum ve pcde kullandıgım wifiyi telefonuma nasıl aktara bilirim :( :( :( yardımcı olan arkadaşlara ++ ları verilecektir lütfen yardım pls

Bunu Yapman İçin Bir Programa gereksinim var ( Connectify Dispatch ) bu program sayesinde interneti kendi bilgisayarından birden çok bilgisayarın kullanacağı şekle sokarsın kablolu bağlantı olsa dahi ancak aktarıcı gereklidir !

Video İçin : How To Create WiFi Without A Wireless router - YouTube

Hama65

Üye
12 Eki 2011
133
0
hangi marka modemi kullanıyor arkadaşın ama sana yardım etmem için arkadaşının izni olması lazım yoksa
izinsiz olursa olmaz suc işlemiş olursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.