WiFİ bağlantım kopuyor?

xXPesimisTXx

Kıdemli Üye
12 Tem 2010
3,619
8
İstanbul
Arkadaşlar kolay gelsin.. yeni internet bağlattım ve wi-fi ile bağlandığımda 10-15 dk. aralığında bağlantım kesiliyor.. Müşteri hizmetlerini aradım modeminizde bi arıza görünmüyor cevabını verdi.. yardım edebilirmisiniz...

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dostum Bende kablolu giriyodum 2-3 dkkada bir bağlantım kesiliyodu Ads ışıgı sabit kalması gerekirken yanıp sönüyodu ttnet i aradım bağlantıda bi sıkımtı yok dedi bende gittim yeni modem aldım sorunum çözüldü.
Sanırım sanada bi modem lazım :)

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Aynı sorun bendede var tam oyun bitecek bağlantı kopuyor Diğer pcyi bu yüzden kırdım bunu yeni aldık buna özenli davranıyorum ama yakında bir sinirle bunuda bi yerlere atacam superonline aradım bugün getiricez dediler 1 haftdır bekliyorum..

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
hocam ilk önce komusunuzdan ordan burdan bi modem bulun takin bi deneyin eger sorun devam ediyorsa kablolarda problem vardir etmiyorsa modem degiscek...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.