Wifi hack yardım

mlnklq

Üye
30 Ağu 2010
112
0
S.A arkadaslar herkese kolay gelsin direk olayı anlatıp konuya girmek istiyorum konyada ögrenciyim projelerimi yapmak icin internete ihtiyacım var cemaate kaldıgım icin (zorunlu) internet yasak karsı evdeki interneti olan evlerle konustum ortak olalım dedim kabul etmediler gerek yok dediler simdi sizden ricam bana pc veya telefon fark etmez hack konu anlarımı faydalı bir konu gosterirmisiniz simdiden cok tesekkurler

byonion

Üye
30 Ağu 2015
233
1
**Aleyküm selam öncelikle şunu belirteyim hiçbir şeyden sorumlu değilim ve eğer kablosuz ağda açık var ise kırabilirsin.
İlk önce android üstünden anlatıyım, telefona root attıktan sonra busybox u yükle ardında NEO android wifi hacker programını yükle busybox a gir yükle seçeneği çıkacak karşına (ingilizce) install de yükledikten sonra neo android wifi hacker programına gir eğer açık varsa yeşil kilit olacaktır üstüne tıkla bağlan de ve program araştıracak açık olduğunda kıracaktır,
pc üzerinde ise öncelikle kali linux işletim sistemini yüklemelisin bilgisayara, daha sonra sol üstte applications seçeneği var üstüne gel aşağı seçeneklerde kali linux a gel sonra wireless tools seçeneği içinde Fern-Wifi Cracker uygulaması var (bunun kullanımı kolay olduğu için bunu anlatıyorum) sağ üst bölümden wireless arayüzünü seç ardından scan seçeneği olcak (ismi biraz daha uzun) seç ağları tarayacak altında wpa ve wep diye 2 buton var hangi tür ağı bulursa o buton aktif oluyor aktif olana tıkla bir pencere açılıyor ordan reguler attack de ağın üstüne sağ tıkla browse de işletim sistemiyle birlikte gelen bir wordlist var onu seç wordlist.txt şeklinde geçiyor seçtikten sonra attack de aşağı bölüm dolduğu zaman sana en altta key yazısının yanında şifreyi vericek
Hadi hayırlı geceler...

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Dumper indir kardeşim. Asıl wifi hack Dumper oluyor. Aslında Kali linux üzerinden de yapılır ancak Dumper Windows üzerinden olduğu için uğraştırmaz :)

mlnklq

Üye
30 Ağu 2010
112
0
beyler konuya şöyle bir açıklık getireyim pc linux değil linux yapamıyorum projelerden dolayı biraz sıkıntılı windows pc ve telefonda rootlu yanlız buysbox acıyorum insstal diyorum birşeyler iniyor ardından bi yazı geliyor sonra neo ya giriyorum tum wifileri denedim bağlan dedim maçla bağlan dedim ama hep sonradan bağlantı sağlanamadı lütfen tekrar deneyin veya yeni hedefler secin diyor adamlardan şifrelerini istedim eskiden bildigim programlarla kırabiliyordum ama şuan programlar ss olmuş hiç bir işe yaramıyor bende sizden yardım istedim başka bildiğiniz telefon veya windows varsa cok iyi olur şimdiden çok saolun :):RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.