Wifi hackleme ?

pimes

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
779
0
Arkadaşlar şuanda yazlıkta bulunmaktayım ve acil internete ihtiyacım var çevremde bir sürü wifi var fakat hiç birini ne dumpper ile ne de kali linux reaver yöntemi ile kırabiliyorum ben mi bir hata yapıyorum anlamadım gitti yardımlarınızı bekliyorum tw ile yardım ederseniz çok minnettar kalırım.

MaviKulubeliAdam

Yeni üye
26 Ara 2015
9
0
Hocam eğer ağlarda wps özelliği aktifse dumpper adlı programla kırabilirsin fakat %100 kırar gibi bişey diyemem bazı modemlerin koruması güçlü oluyor onları kırmaz mesela denersin ne kadar varsa umarım biri kırılır

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
handshake yakalamayı denedinmi neden direk wps e yöneldin(aslında ilk denemen gerekn wps ) bazen çözüm olmuyor yapman gereken eğer kartın destekliyorsa wirelless kartını dinleme moduna al ve (yakalarsan) handshake i kırmaya çalış
sağlam bi wordlist e ihtiyacın olacak .

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
Arkadaşlar şuanda yazlıkta bulunmaktayım ve acil internete ihtiyacım var çevremde bir sürü wifi var fakat hiç birini ne dumpper ile ne de kali linux reaver yöntemi ile kırabiliyorum ben mi bir hata yapıyorum anlamadım gitti yardımlarınızı bekliyorum tw ile yardım ederseniz çok minnettar kalırım.

Kardeşim Pixiewps var araştır belki işini görür birde wep varsa kesin kırcağın bi program var midiwep ama ilk önce sor tabi belki paylaşırlar şifrelerini

Son düzenleme:

ali43anil

Üye
27 Haz 2016
101
0
Antalya
1. Aşama: En yakındaki internet sahibinden en uzaktakine doğru: Merhaba, şu anda internete ihtiyacım var da şifrenizi alıp sizden kullanabilir miyim ? demek.
1. Aşama başarısız olursa
2. Aşama: Kali Linux ile fern wifi cracker ile kır.
2. Aşama başarısız olursa
3. Aşama: Ümitsizliğe kapıl ve elindeki internet bitene kadar tadını çıkar :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.