wifi mac adres degistirme

Dr.Lecter*

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,026
1
Cehenemde
Slm a arkadaşlar ben ininterneti daha önce üst komsumizdan aliyordum
Ama galiba maç adresimi engellemiş. Ve gözükmüyor yardımlarınizi bekliyorum

Son düzenleme:

Dr.Lecter*

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,026
1
Cehenemde
Mac is degistirldi. Seçilen adatpor. Için
Seçtiğim adatpor ise kablosuz ag kartim yani program değiştiriyor ama aği bulamıyor engel var
Aceba bilgisayarın diğer agitlarin maç adresinimi değiştireme gerekiyor

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Kardeşim o dediğim yerden mac adresini değiştiriyorsa mac adresiyle ilgili bir sıkıntı yok demektir ,,

Ne yapmaya çalıştığını da anlamadım ,, eğer program arayüzünde senin ethernet kartın varsa değiştiriyordur

Ancak bağlantı ethernet kartın üzerinden değil başka bir kablosuz alıcı üzerinden sağlanıyorsa onun fiziksel adresini değiştirmen gerek

Dr.Lecter*

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,026
1
Cehenemde
Tm işte kablosuz aygıtın fiziksel adresini değiştirmeye calsiyorum
Birde şöyle anlatayım
Ben wifi ağı daha once buluyordu ama şimdi pc dışında her pc ve tel buluyor
Bu sebebi ben pc engellemiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.