Çözüldü WiFi Şifre nasıl kırılır?

alqhine

Yeni üye
7 Nis 2016
5
0
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür evde internetsiz kaldım, WiFi şifre nasıl kırabilirim? %100 sonuç alabileceğim bir seçenek varmıdır? :mahcup:

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
212
ARS3F
Kali kullanabiliyorsan ;https://www.turkhackteam.org/network/1919003-wifi-hack-sifre-airgeddon.html

Bununla hem şifre denemeleri hem şeytani kiz saldırısı yapabilirsin birde dos ile interneti devre dışı bırakabilirsin
Şeytani ikiz Saldırısı: Ağın ikizini oluşturarak gerçek ağı devre dışı bırakır ve kurbanların şifrelerini ikiz ağa girmesini sağlar böyle şifre size ulaşır.
Android: https://www.turkhackteam.org/google...wps-tester-pro-surum-edit-yakamoz1319.htmlasd

Son düzenleme:

lllsteelll

Üye
29 Mar 2020
81
7
Istanbul
Teşekkürler ama onu da denedim worldlist yetersiz kalıyo bulamıyo şifreyi ttnet in şifreleri 8 haneli diye biliyorum ona göre bi wordlist ayarlıyorum ama aircrack kabul etmiyo 30tb dosya çıkartıyo şifre denemesi sadece 10 saniye sürüyo sonda kapanıyo

Herhangi bir videoya bakmaya gerek yok. Evil Twin (şeytani ikiz) saldırısı için mutlaka 2 ağ adaptörü kullanılmak zorundadır. Başka bir yolu yok..

Sizi de yordum ama airgeddon a girince sadece 1 tane adaptör seçemiyo muyduk yoksa ben mi yanlış biliyorum. Örneğin kendi pc min wifi kartı ve adaptör gözüküyo ikisini birden nasıl seçicem yardımcı olursanız sevinirim😊

Herhangi bir videoya bakmaya gerek yok. Evil Twin (şeytani ikiz) saldırısı için mutlaka 2 ağ adaptörü kullanılmak zorundadır. Başka bir yolu yok..

Bide esaret portalı ile yapıyorum doğru yapıyorum dimi yoksa sniffing ile falan mı yapıcam?

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Sizi de yordum ama airgeddon a girince sadece 1 tane adaptör seçemiyo muyduk yoksa ben mi yanlış biliyorum. Örneğin kendi pc min wifi kartı ve adaptör gözüküyo ikisini birden nasıl seçicem yardımcı olursanız sevinirim😊

dostum senin bir şey seçmene gerek yok tool kendisi ayarlar ilk seçimde 2. ağ adaptörünü seç sonra seçenekleri seç bu kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.