Wifi Şifresi Gösteren Program

FuRKaN KinG

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
283
0
İstanbul
Arkadaşlar bi çocuk var telefonunda işyerinin wifisiyle internete giriyo ama şifreyi söylemiyo ben telefonu elime alsam hangi programla bu şifreyi bulabilirim bunun bi yolu vardı ama unuttum lütfen bilenler söylesin acilll

FuRKaN KinG

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
283
0
İstanbul
kardeşiim wifiye gir kayıtlı olan wifiler gözükür ona sağtıkla düzenle bide unut var düzenleye tıkla şif ***** gözükür orda bi kutucuk var tıklarsan gözükür şifre :)

hayır kardeşim sadece unut var düzenle yok neyse o zaman peki ben bu arkadaşın telefonuna root atsam bişey olur mu çünkü root atınca 2dkda bulurum acaba telefon kaçak felansa root atsam bi sıkıntı olur mu

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Kardeşler çok film izlemişiniz. Karakter gösterme pclere ait bir özellik. Su anki android telefonların hiçbirinde böle bir özellik yok. (1-2 model hariç) . Pcde kayıtlı olanlarda gösterme ile bulursun. Telefonda bişi yapman zor. Ancak telefondan internete girip modem arayüzüne girersenn 192.168.2.1 ya da 1.1 ya da 1.2 burda admin ve şifre ister. Değiştirmediyse admin ttnet dir. Zaten modem markasına bak onun kendine has şifresi internette yazar. Arayüze gir kablosuz ayarlardan şifreyi öğren . Sonra ister sat ister at.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.