Wifi ye Bağlı Cihazları Hackleme ANDROİD zANTI // Yakamoz1319)

7 Tem 2007
9,549
89
Hocam bende hiç bir hata vermiyor ama çalışmıyorda herşeyi yaptım. Resim replace olmuyor site yönlendirme olmuyor log tutmuyor
Sağ üstteki On-Off butonunun On konumunda olduğundan emin ol. Ona rağmen olmuorsa uygulamayı baştan yükleyip dener misin.
Bu konu gerçekten teşekkürü hak ediyor.

Eline emeğine sağlık.

Güzel bir program ve 2 senedir Türkçe kullanıyorum ben linteki ilk değil
İyi kullanımlar....

OptimumTr

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
747
1
Teşkilat
THT
THTEkleme//
THT
Şu anda denk geldiğim bi detayı belirtmek istiyorum. Saldırıyı bitirip uygulamayı kapatsanız bile, karşı bilgisayar çerezleri temizlemediği sürece gönderdiğiniz resmi görmeye devam ediyor. Yani Çerezleri temizlemezse siz saldırıyı bitirseniz bile günlerce sizin resminizi her karede olmasa da çoğu yerde görmeye devam edecektir. ;)THT

Denendi.
Kesinlikle doğru.

qwazsx

Yeni üye
16 Tem 2013
2
0
işe yaramıyor kendi ağımda kendi bilgisayarımla 4-5 tane özelliği denedim hiçbiri çalışmadı

8 Ocak 2017
99
0
Sivas
Eline sağlık
Uygulamayı önceden indirmiştim ama nasıl kullanıldığını bilmiyordum bu makale çok işime yaradı teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.