Wifi ye Bağlı Cihazları Hackleme ANDROİD zANTI // Yakamoz1319)

7 Tem 2007
9,549
89
O Değide Çok Teşekkür Ederim.
Bu Programı Kuran Kendisini Hacker Hissediyor Garantisi Benim.
Rica ederim. Aynen, ayrı bi havası oluyor :)

F@tih ağlarinda calismiyor arkadaslar bilgilendireyim dedim :)
Bilgilendirme için teşekkürler.

Bazı ağlarda çalışmıyor gibi bir durum var mı ?
Ağdan ziyade, bazı pc lerde işe yaramıyor diye tahmin ediyorum fakat sebebi tam çözmüş değilim. Antivirüs dışarıdan müdahaleyi engelliyor olabilir ama benim denediğim hiçbir ağda sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bakalım kullandıkça çözeceğiz :)

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Hocam ellerinize sağlık eski sürümü vardı hiçbir işe yaramıyordu şimdi log kayıtlarında gezdiğim siteler nedense gözükmedi ama (çözerim birazdan onu :Trl :D ) replace image i görünce süper bişi dedim :D tekrar ellerine sağlık çok yararlı +++

SaykoHakim

Üye
8 Mar 2016
59
0
Trabzon
Dostum S3 TE UYGULAMA KURULUYOR LAKİN GİRERKEN DURDURULDU HATASI ALIYORUM tÜRKÇEDE ACABA tÜRKÇE DİLLE ALAKALI BİR SORUN MUDUR?

dropps06

Üye
29 Ağu 2015
58
0
Adımları takip ederek yaptım program içindeyken Error starting MITM diye bi hata alıyorum ve log işlevsiz kalıyor

7 Tem 2007
9,549
89
Dostum S3 TE UYGULAMA KURULUYOR LAKİN GİRERKEN DURDURULDU HATASI ALIYORUM tÜRKÇEDE ACABA tÜRKÇE DİLLE ALAKALI BİR SORUN MUDUR?
Uygulamadan kaynaklı bir sorun olabilir. Resmi sitesinden orjinali indirip deneyin

Adımları takip ederek yaptım program içindeyken Error starting MITM diye bi hata alıyorum ve log işlevsiz kalıyor

bende karsidaki kurbanin telefon yada pc giriyom ama hic bisi olmuyor yardim
Cihaz rootlu olduğu halde bu hatayı veriyorsa aynı ağdaki farklı pc için deneyin. Güvenlik programları izin vermiyor olabilir.

xaero34

Yeni üye
7 Mar 2016
5
0
f@tih ağlarında çalışmıyor.normal wifi den bakınca 1 tane ağ gözüküyor ama wps wpa tester programından bakınca 20 30 tane f@tih ağı çıkıyor.bu tür uygulamaları engellemek için yapmışlar.bazen bağlı olduğum ağda kendimi bile görmüyorum :)

7 Tem 2007
9,549
89
f@tih ağlarında çalışmıyor.normal wifi den bakınca 1 tane ağ gözüküyor ama wps wpa tester programından bakınca 20 30 tane f@tih ağı çıkıyor.bu tür uygulamaları engellemek için yapmışlar.bazen bağlı olduğum ağda kendimi bile görmüyorum :)
wpa tester ile bu farklı uygulamalar. Karıştırdın galiba. Tam olarak sorun nedir bu konuyla alakalı

kavlama

Üye
25 Ocak 2016
97
0
Beyler f@tih ağında da girilen siteler felan gözüküyor.Bizzat denedim.
Ama çoğu kişi kısıtlamayı aşmak için vpn kullandığından , nereye girdiklerini görememen normaldir.

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
beyler ben arkadaşıma interneti açtığımda yani mobil verimden bağlanıyolar onlar benim hotspota bağlandıklarında yapamazmıyım böyle birşey illa bizmi bağlanıcaz ? benim hotspota bağlı olanlara yaparsak çok efso olur be

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.