Win 8.1 kurulum hatası

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
Kurarken hata alıyorum arkadaşlar.Microsoftun kendi sitesinden kurulum'u inirdim ve internetten aldığım keyi yazdım key çalıştı sonraki sayfada ise "Şu anda bağlantı kuramıyoruz" diyor ne yapmam lazım?

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Anahtarlar çalışır gibi görünür fakat microsoft bunu hemen algılar o yüzden bağlantı kurmaya izin vermiyor.

Anahtar girme ekranında iken bu seçeneği atla de ve kuruluma öyle devam et. Kurulum tamamlansın ve lisanslama işlemi için crack yöntemini kullan..

21.jpg

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
İndirdiğin Windows 8.1 ISO uzantılı dosyayı USB belleğe yazdıktan sonra USB belleğin içeriğini aç. Buradan ei.cfg dosyasını indir. ei.cfg dosyasını Sources klasörüne at. Bu sayede kurulumda lisans ekranını görmeyeceksin. Bu yöntem sadece kurulum esnasında karşına key girme sayfası olmadan kurulum yapmanı sağlıyor.

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
İyi de ben iso indirmedim , setup indirdim?
İndirdiğin Windows 8.1 ISO uzantılı dosyayı USB belleğe yazdıktan sonra USB belleğin içeriğini aç. Buradan ei.cfg dosyasını indir. ei.cfg dosyasını Sources klasörüne at. Bu sayede kurulumda lisans ekranını görmeyeceksin. Bu yöntem sadece kurulum esnasında karşına key girme sayfası olmadan kurulum yapmanı sağlıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.