Win 8.1'Den Win 10'a Geçmek Mantıklı Olur Mu?

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Beyler 1 hafta önce yeni notebook aldım win 8.1 kurulu,çevremdeki herkes win 10'a geç diye tutturuyor.Win 8.1 den memnunum aslında win 10'a gecınce sorun cıkmasından korkuyorum sizin görüşleriniz nelerdir?

Not : GTA V gibi yüksek fpsli oyunlar oynuyorum.

Bilgisayarımın özellikleri ;

İntel Core i7 5. nesil işlemci
8 GB ddr3 ram
NVIDIA GeForce 920M 8 GB

ParAyo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
599
0
Kocaeli
win10 da İ lerden başka hiç bir sorun çıkmaz yani İ lerden kastım facebookda adı Ali diye biri var diyelim o alinin İ harfini göstermiyor kutucuk çıkıyor onun yerine ve ben win10dan döndüm büyük ı yapcağım zaman İ cıkıyor Í :D

DesireOnline

Yeni üye
22 Eki 2015
31
0
ANKARA
Ben Yaklasık 1 Aydır Kullanıyorum 8.1'den Gecmistim Bir Sıkıntısı Yok Bana Göre Ama HDMI Kabblosuyla Tv'ye Bagladıgımda Sorun Oluyor Tv Görmüyor Sadece Bu Problem Var Gibi.

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
win8 ile win 10 arasında bır fark yok ıkısıde ofıs agırlıklı uretılmıs ısletım sıstemı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.