Win 8 pro etkinleştirmek isteyipte yapamayanlar girin

ogulcanerarslan

Katılımcı Üye
26 Eki 2012
484
0
Antalya
Evet arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi çok işime yaradı Windows 8 pro etkinleştirememiştim bu program saolsun çok işime yaradı valla kaç gündür kapanacak diye buyrun eniyisi link atayım sizinde işinize yarayacağını düşünüyorum ...

Lütfen
9jk9li.jpg
post_thanks.gif
butonuna tıklayın bukadar emek ettik dimi yani

Program Link : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

VirüsTotal : https://www.virustotal.com/file/377...ad2523d026ae6474df538d47/analysis/1351785065/

arkadaşlar rarın içindeki programı çıkarın ve sağ tık yapıp YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR deyin sonra biraz bekleyin bilgisayar yeniden başlayacak ve update ler yüklenmeye başlayacak onun yüklenmesini bekleyin ondan sonra bilgisayar açılacak ama daha etkinleşmedi aynı işlemi tekrar yapacaksınız ve yeniden başlatılacak (bu sefer update yüklemeyecek) sonra açın bakın bammmm !!! Windows etkinleştirildi

Rar Pass: www.turkhackteam.net

Bir teşekkür edin lütfen

Edit: Rapidshare link : https://rapidshare.com/files/1287993058/Win8crack.exe

Dosya tc çalışmıyomuş galiba arkadaşlar rapidshareden indirin rapiddekinde şifre yok

İnanmayanlara Kendi bilgisayarımdan resimler :

ft1hv.jpg

ft1jp.jpg

ft1k5.jpg

ft1ku.jpg

ft1lt.jpg

ft1md.jpg

Ve Win 8 indirmek isteyenler: http://www.turkhackteam.net/windows/779452-windows-8-pro-2013-turkce-full-download.html bu konuya baksınlar ...

Son düzenleme:

icycengo

Yeni üye
23 Tem 2012
35
0
acaba rapidshare upload edrmisin dosya tc açılmıyo ÇOK SAOL AYNI SIKINTIYI ÇEKİODUM

kizilbaykazim

Yeni üye
4 Kas 2012
1
0
Dostum indirdim kurduktan sonra denicem,Win7 ile Win8 aynı bilgisayara kuracağım, bakalım Win7 nin crak i gidecek mi ?

Eline sağlık

semihtarik

Yeni üye
24 Şub 2008
1
0
2 gündür yaklaşık 15 crack denedim ama hiç birinden sonuç alamamıştım. Windows yeni güvenlik güncelleştirmeleriyle bu craki iptal edebilrmi bilemem ama şu an için kesinlikle çalışıyor. cok tşk ederim oğulcan.

başarılarınızın devamını dilerim..

snakesand

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
348
0
ogulcanerarslan çok teşekkür ederiz abi ama bu aktivasyon yarım gibi bişey ben denedim kaçkere windows güncelleştirmeleri yapar ama özellik eklerken ve kişiselleştir menüsünden hala etkinleştirme istiyor haberiniz olsun. Eğer tam crack yapan varsa lütfen bana özel mesaj atsın
ARKADAŞIM EMEĞİN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER ben sadece olanı söyledim yanlış anlama
ELBETTE EMEĞE SAYGI

Son düzenleme:

smallhands

Üye
31 Ocak 2008
113
0
ogulcanerarslan çok teşekkür ederiz abi ama bu aktivasyon yarım gibi bişey ben denedim kaçkere windows güncelleştirmeleri yapar ama özellik eklerken ve kişiselleştir menüsünden hala etkinleştirme istiyor haberiniz olsun. Eğer tam crack yapan varsa lütfen bana özel mesaj atsın
arkadaşım emeğin için ayrıca teşekkürler ben sadece olanı söyledim yanlış anlama
evet malesef medya player eklentisi için seriali microsofttan aldık ama windowsu etkinleştir önce diyor kısaca sadece fiziki olarak etkin görünüyor ama işlev olarak malesef eksik.
Yinede bir sürü emek var farkındayım sanırım şuanki malzeme bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.