Win 8 Pro Orjinal Tek Lİnk (32 Bit & 64 Bit)

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Windows 8'in orjinal sürümüdür. İçinde Crak gibi yamalar yoktur. Sadece x86 ve x64 sürümleri vardır.

Kurulum Anahtarı(Serial Key);

NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4
RR3BN-3YY9P-9D7FC-7J4YF-QGJXW

u797s.png

32 Bit

Бесплатный файлообменник TurboBit.net — обмен файлами до 100 Гб, бесплатный хостинг файлов

64 Bit

Бесплатный файлообменник TurboBit.net — обмен файлами до 100 Гб, бесплатный хостинг файлов

Alıntıdır...

Son düzenleme:

BlackBear

Yeni üye
11 May 2013
42
0
win7 indiriyom önce göseydim bunu indirip kurardım neyse konu üsde kolsun benim gibi arkadaşlar hata yapmasın elinze sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.