win7 Yönetici Şifresi Kırma Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WorHal

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
476
0
Polatlı/Anka
Merhaba;
arkadaşlar google'da felan araştırdım ama güvenlimi bilemedim.
Sorum şu;
Bende Notebook win7 var.buna şifre koymuşlar.Yönetici Şifresi.Yani Hoşgeldiniz Yazıp Gireceği Yere Şifre Soruyor.Bunu nasıl kırabilirim? pc'ye reset atmak gibi olmasın.hiçbir şey değişmiyecek,sadece rahatca girip çıkabilicem.şifrede aynen öyle kalıcak.
böyle bir yöntem varmı? Sizin Önerileriniz Neler?

Teşekkürler :)

JUDGEMENTAL

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
502
0
açılış anında F8 e bas güvenli modda adminsatörle gir oradan şifreyi kaldır en kolay yöntem bu kardeşim de senn dediğin gibi yapabilecek paragon diye bir program var onu indirmeni tavsiye ederim ben arçelikte çalışırken hep şifreli bilgisayarlara paragon ile giriyorduk :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.