Windows Windows 10 mu 11 mi?

'Crew

Üye
27 Nis 2020
118
26
USA
Merhaba THT üyeleri benim PC uzun süredir Windows 10 Pro. Aşağıda belirttiğim sistem özelliklerine sahip bir PC kullanıyorum sizce geçmeli miyim Windows 11'e?

İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU 3.00 GHz
Ram : 6 GB
Ekran kartı : Intel G41 Express Chipset
Sistem türü : 64x tabanlı sistem

Son düzenleme:

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
901
22
Merhaba THT üyeleri benim PC uzun süredir Windows 10 Pro. Aşağıda belirttiğim sistem özelliklerine sahip bir PC kullanıyorum sizce geçmeli miyim Windows 11'e? (Ekran kartı Intel G41 Express Chipset)

JE55w6.jpg
ben win 11 yükledim valorant gibi benzer uygulamalar oyunlar acılmadı şimdi sana burda biraz tavsiye verim

win 11 yüklerken hiç bir şeyin silinmiyor ama win 11 ilk defa yükledim cok güzel bi arayüz vardı ama bazı oyunları desteklemiyor bu cok üzdü beni mesela

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Aslında cevap belli bence Windows 11 daha yeni çıktığı için önce bazı hatalar giderilene kadar win 10 kullanmaya devam bu hatalar giderildikten daha opt bi hal aldıktan sonra win 11 kullanılabilir neden olmasın hdr özelliği vs kendine çekiyor

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
550
Kayıp
virtual box var ama nasıl kullanacağımı ve ne işe yaradığını bilmiyorum
Tam 1 ay sonra cevap veriyorum :)

Buradan sanal makinelerin mantığını anlayabilirsin

Buradan hangisini seçeceğine karar verebilirsin

Buradan da nasıl kuracağını görebilirsin.

novapattis

Üye
5 Kas 2022
107
13
Tam 1 ay sonra cevap veriyorum :)

Buradan sanal makinelerin mantığını anlayabilirsin

Buradan hangisini seçeceğine karar verebilirsin

Buradan da nasıl kuracağını görebilirsin.
birde konu açmak ve diğer üst düzey konulara mesaj yazmak için ne gerek :)

Realm111

Yeni üye
5 Ara 2022
6
2
Merhaba THT üyeleri benim PC uzun süredir Windows 10 Pro. Aşağıda belirttiğim sistem özelliklerine sahip bir PC kullanıyorum sizce geçmeli miyim Windows 11'e?

İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU 3.00 GHz
Ram : 6 GB
Ekran kartı : Intel G41 Express Chipset
Sistem türü : 64x tabanlı sistem
Ben Windows 11'de Ram kullanımı ile alakalı sıkıntılar çekmiştim . Daha sonra Windows 10 Home sürümüne geçtim memnunum . (Ram:8GB)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.