Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
show yapma. verdigin sürüm ücretli alınan sürüm değil. zaten baştan beri sallıyorsun, 26 ekimde çıktı sen 1-2 gün sonra dvd geldiğini söyledin. bunlar msdn den indirilmiş f25930d5d81efdb7652a74e0a244fd387b2ad236 ve 67d2dffc26447db6c17e2800981e32602511e6fa sha1 kodlu 32 bit ve 64 bit sürümler. bunlar orjinal degil demiyorum. orjinal fakat pro versiyonu değil pro vl sürümüdür. ayrıca herhangi bi editleme yok bu iso da. sallayıp tutma şunu düzenledim bunu yaptım diye. pro vl sürümü zaten başlangıçta serial istemez direk kurar ve sen etkinleştirirsin. pro sürümüne göre bazı eksik yanları var. bunlardan biride özellik ekleme. bu verdiğin linktekini indiren hiçbir kimse şuanda media center ı ekliyemez mesela. bunları dogru bi şekilde başlığında belirt millet bilerek indirsin.

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.
Bilgisizlik Kolay Ve Rahat Elde Edildiği İçin Senin Gibileri Hep Bilgisizdir.
Bilgisiz Bir Kimse Savaş Davuluna Benzer Sesi Çok İçi Boştur.
Boş Kap Dolu Fıçıdan Çok Ses Çıkarır.

Düşmanın Yoksa Hayatta Hiç Başarılı Olmadın Demektir
Büyük İnsanlar Bütün Acılara Şikayetsiz Katlanırlar.
İnsanların Büyüklüğü Yaptığı İşlerin Büyüklüğüyledir.

Burda Lunapark İşletmiyoruz Evlat.
Eğer Oyuncaklarını Kaybettiysen Burası Arıyacağın Yer Değil .

Şimdi Daha Fazla TOST OLmadan İkile Bakalım.
Senin Gibi Çok Gördüm Hepsi Aynı

Bu Arada Benim Sözlerim yara gibidir. İlk Başta Hissetmezsin Sıcaklığıyla
Sonradan Sana Acı çektirir ...

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0
Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.
Bilgisizlik Kolay Ve Rahat Elde Edildiği İçin Senin Gibileri Hep Bilgisizdir.
Bilgisiz Bir Kimse Savaş Davuluna Benzer Sesi Çok İçi Boştur.
Boş Kap Dolu Fıçıdan Çok Ses Çıkarır.

Düşmanın Yoksa Hayatta Hiç Başarılı Olmadın Demektir
Büyük İnsanlar Bütün Acılara Şikayetsiz Katlanırlar.
İnsanların Büyüklüğü Yaptığı İşlerin Büyüklüğüyledir.

Burda Lunapark İşletmiyoruz Evlat.
Eğer Oyuncaklarını Kaybettiysen Burası Arıyacağın Yer Değil .

Şimdi Daha Fazla TOST OLmadan İkile Bakalım.
Senin Gibi Çok Gördüm Hepsi Aynı

Bu Arada Benim Sözlerim yara gibidir. İlk Başta Hissetmezsin Sıcaklığıyla
Sonradan Sana Acı çektirir ...
he yav he :D durum ortada verdigi iso ların sha1 degerlerini yazdım. araştır bakalım paylaştığın ne sürümü deniz taş kardeş ? 14.04.1995 dogumlu kardeşim yaşında çocuksun laflarına dikkat et ok :RpS_thumbdn:

bu arada çok yakışıklıymışın hani ifşada edeyim seni dikkat et kendine
557018_490772090946645_1880879251_n.jpg

Son düzenleme:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
he yav he :D durum ortada verdigi iso ların sha1 degerlerini yazdım. araştır bakalım paylaştığın ne sürümü deniz taş kardeş ? 14.04.1995 dogumlu kardeşim yaşında çocuksun laflarına dikkat et ok :RpS_thumbdn:

bu arada çok yakışıklıymışın hani ifşada edeyim seni dikkat et kendine
557018_490772090946645_1880879251_n.jpg

Meğerse Ne Çok Hayranım Varmış Deyilmi =)
Her Ünlü Gibi Benide Araştıranlar Baya Bir Fazlaymış =)
Özgeçmişimi Anlatan Bir Yazı Hazırlıcam Senin İçin =) İçinde Kalmasın Diye.
Ama Kusura Bakma İmza Vermiyoruz =)

Birde İnsanı Olğunlaştıran Yaşı Deyil Yaşadıklarıdır.

Eğer Beni Kendin Gibi Ergen Sanıyorsan Yanılıyorsun.
Ben Ergenliğe Girmeden Çıktım Bile =)
Erkeklerin Kişiliği 30'Yaşında Yerine Otururmuş Ama 80 Olupta Kişiliği Olmayan Sayısız Kişi Var.
Tıpkı Senin Gibi.

Bilinçsiz İnsan . Beyinsiz Varlık Demektir.
Beyinsiz Varlık İse. Değersiz Ucube Demektir . nefestoo

Ben Kendimi Yakışıklı Bulmuyorum Açıkcası Gerçekten.
Ama Çıktığım Kızların Hiçbirine Ben Teklif Etmedim
Teklifini Kabul Etmediğim Kızları Söylememe Gerek Yok Sanırsam.
Akıl Olmadıktan Sonra Güzel Yakışıklı Ne Anlamı Var.

İnsanı Hayvandan Ayıran AKILDIR.
İnsan Akıldan Uzaklaştığı Zaman Hayvan Ortaya Çıkar =)

Bu Zamana Çok Ahmak Gördüm. Dostum.
Ama Senin Gibisi Hiç Görmemiştim.

Beyin Yerine Saman Var Sanıyordum Ancak Saman Bile Yokmuş =)))

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Mükemmel Paylaşım Ellerine sağlık

Eyw Teşekkürler

Ne kavga edsiyosunuz windows 8 mi 8 tamam de geç

Kardeş Bu Kişiliksiz Arkadaşımız Konudan Başından Beridir Benden Yardım Dileniyor.
Daha Windows 8'in Ne Olduğunu Bilmiyor O Derece.

Herkes Gibi Elimden Geldiğince Yardımcı Oluyorum Ama Yine Anlamıyor.
Sonra Bu Bizim Çok Bilgili Arkadaş Benim Verdiğim Sürümün Original Olmadığını Söylüyor.

Tabi Eski Mesajlarını Silmemiş Bu İtfirayı Atarken.
Şimdi Bu Yazıdan Sonra Hepsini Silceğinden Eminim =)

Ortada Kavga Felan Yok.

Sadece Kendisini Çok Büyük Sanan Karekterlere Kendi Fotoğrafını Gösteriyorum.
Bizim Yerimiz Belli Yurdumuz Belli Mekanımız Belli.

Gelsim Misafirim OLsun. YediRİRİM İçiRİRİm Sorun Olmaz Yani =)
Çayımı Kahvemi İçsin. Çok Merak Ettiyse Beni

Fotoğrafıma Kadar Aramış Mübarek =)

dante1000

Yeni üye
12 Eki 2009
25
0
bu özellik ekle olayı nedir anlamadım ben bu konudan win 8 pro indirdim kurdum activleştirdim sorunsuzca kulanıyorum ayrı yetten mağzadan bir çok eklendi satın aldım media center olayına gelince o özellik nerde nasıl kuruluyo bilmiyorum hiç denemedim çünkü

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0

Eyw Teşekkürler

Kardeş Bu Kişiliksiz Arkadaşımız Konudan Başından Beridir Benden Yardım Dileniyor.
Daha Windows 8'in Ne Olduğunu Bilmiyor O Derece.

Herkes Gibi Elimden Geldiğince Yardımcı Oluyorum Ama Yine Anlamıyor.
Sonra Bu Bizim Çok Bilgili Arkadaş Benim Verdiğim Sürümün Original Olmadığını Söylüyor.

Tabi Eski Mesajlarını Silmemiş Bu İtfirayı Atarken.
Şimdi Bu Yazıdan Sonra Hepsini Silceğinden Eminim =)

Ortada Kavga Felan Yok.

Sadece Kendisini Çok Büyük Sanan Karekterlere Kendi Fotoğrafını Gösteriyorum.
Bizim Yerimiz Belli Yurdumuz Belli Mekanımız Belli.

Gelsim Misafirim OLsun. YediRİRİM İçiRİRİm Sorun Olmaz Yani =)
Çayımı Kahvemi İçsin. Çok Merak Ettiyse Beni

Fotoğrafıma Kadar Aramış Mübarek =)

eski mesajlarımı komple bi oku bakalım ne demişim ben sana. orjinal değil diye birşey demişmiyim ? ben sana sadece pro sürümü degil pro vl bu dedim. pro vl oldugu için media center veya bi özellik ekleme şansınız yok dedim iyi oku. bişeyler yapma peşindesin azimlisin ama dediğim dediksin. sha1 numaralarını yazdım senin iso ların 2 sinide indirip denedim. 2 side orjinal fakat pro vl sürümü kardeşim anlıyormusun beni ? ben senin paylaştıgın crack lerin altına teşekkürümüde yazdım diger konularını takip et gör. ama bu verdigin sürümler pro vl sürümü deyince kişiliksiz hiç birşey bilmeyen biri oldum :) ben bilgisayar programcılıgı mezunuyum eminim şuanda senden daha çok bilgim var windows 8 hakkında :RpS_thumbdn:
sen sha1 in ne oldugunuda bilmiyorsun anlaşılan. bi onuda araştır öğreniceğin bişey yok senin çok bilgilisinde bi araştır. :RpS_sleep:

Son düzenleme:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
bu özellik ekle olayı nedir anlamadım ben bu konudan win 8 pro indirdim kurdum activleştirdim sorunsuzca kulanıyorum ayrı yetten mağzadan bir çok eklendi satın aldım media center olayına gelince o özellik nerde nasıl kuruluyo bilmiyorum hiç denemedim çünkü

Arkadaş walla Bunların Aradıkları Özellik Nedir Anlamıyorum.
Özellik Ekle Diye Birşey yok.

Zaten Kurulum Ve Etkinleştirmeden Sonra Tüm Özellikler Çalışmıyormu.
Bunlar Sahte Windows 8 İle Karıştırıyor.

Onlarda Özellik Olmadığı İçin Media Center İle Ekliyorlar. =)
Bir İşi Bilen Yapar Az Bilen Akıl Verir Bilmeyen Eleştirir Yapamayanda Çamur Atar Diye Boşa Dememişler. =)

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0

Arkadaş walla Bunların Aradıkları Özellik Nedir Anlamıyorum.
Özellik Ekle Diye Birşey yok.

Zaten Kurulum Ve Etkinleştirmeden Sonra Tüm Özellikler Çalışmıyormu.
Bunlar Sahte Windows 8 İle Karıştırıyor.

Onlarda Özellik Olmadığı İçin Media Center İle Ekliyorlar. =)
Bir İşi Bilen Yapar Az Bilen Akıl Verir Bilmeyen Eleştirir Yapamayanda Çamur Atar Diye Boşa Dememişler. =)

değil kardeşim orjinal olup olmadıgını sha1 den öğreniyorsun zaten. indirdigin iso nun hash larını "HashCheck Shell Extension" programıyla görürsün sonra msdn den kontrol edersin sha1 lerini. seninkileri indirdim diyorum msdn den baktıgımda pro vl sürümü diyorum sana sen orjinal degil dedi diyorsun. pro vl ve pro sürümü arasında bazı farklar var onlarıda bi araştır. sonra gel buraya sen haklıymışın diceksin bana. pro sürümünün linkide var bende 64 bitinin şuanda onu kullanıyorum upload ederim dersen onu indir upload et gerçek pro sürümü ve özellik ekleme media center ekleme şansında var. editlenmiş sürüm değil oda sha1 ini kontrol edersin. :RpS_thumbdn:

bahsettigim şey pro vl de bu "windows un yeni sürümüyle daha fazla özelliğe sahip olun" kısmı olmaz. ek paket ekliyemezsin.

gs9hj.jpg

Son düzenleme:

dante1000

Yeni üye
12 Eki 2009
25
0
değil kardeşim orjinal olup olmadıgını sha1 den öğreniyorsun zaten. indirdigin iso nun hash larını "HashCheck Shell Extension" programıyla görürsün sonra msdn den kontrol edersin sha1 lerini. seninkileri indirdim diyorum msdn den baktıgımda pro vl sürümü diyorum sana sen orjinal degil dedi diyorsun. pro vl ve pro sürümü arasında bazı farklar var onlarıda bi araştır. sonra gel buraya sen haklıymışın diceksin bana. pro sürümünün linkide var bende 64 bitinin şuanda onu kullanıyorum upload ederim dersen onu indir upload et gerçek pro sürümü ve özellik ekleme media center ekleme şansında var. editlenmiş sürüm değil oda sha1 ini kontrol edersin. :RpS_thumbdn:

bahsettigim şey pro vl de bu "windows un yeni sürümüyle daha fazla özelliğe sahip olun" kısmı olmaz. ek paket ekliyemezsin.

gs9hj.jpg

Bu konu da arkadas hakli biraz arastirdim pro vl ile pro arasindaki fark o nefestoo arkadasimizin sundugu pro vl dir yani ozellik ekle yok ama buna aldanmayin orjinaldir bu arada pro x64 surumunu verirseniz guzel olur:lyo

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0
Bu konu da arkadas hakli biraz arastirdim pro vl ile pro arasindaki fark o nefestoo arkadasimizin sundugu pro vl dir yani ozellik ekle yok ama buna aldanmayin orjinaldir bu arada pro x64 surumunu verirseniz guzel olur:lyo

dostm orjinal oldugunu söylüyorum zaten en baştan bütün mesajlarımı okuyun hiçbirinde düzeltmem yok orjinal degil hiçbir zaman demedim. orjinal fakat pro vl sürümü diyorum. hatta bi mesajımda istersen linkini vereyim pro sürümünü upload et veya konunda pro vl oldugunu belirt millet bilerek kursun dedim. o show yapma peşinde. upload etçek varsa benim kurdugum iso nun turbobit linkini atarım yine maksat işiniz görülsün. bilgiler aşağıda isolarını nette sha1 lerini aratın bulursunuz. nefestoo emin olmadıgın konu hakkında bi daha iddaa etmessin umarım. :RpS_flapper:

Windows 8 (multiple editions) (x86) - DVD (Turkish)
(key ister kurarken pro keyi girerseniz pro yu kurar)
SHA1: 10FE3CF2ED8801DF2E1DC8D5DC9C38ADD57DEA29

Windows 8 (multiple editions) (x64) - DVD (Turkish)
(key ister kurarken pro keyi girerseniz pro yu kurar)
SHA1: 11388CFC2DD8D50792090DBB28BA60FDB60D4DB2

nefestoo nun paylaştıgı iso lar ise

windows 8 pro vl x64
SHA-1: 67d2dffc26447db6c17e2800981e32602511e6fa

windows 8 pro vl x86
SHA-1: f25930d5d81efdb7652a74e0a244fd387b2ad236

Son düzenleme:

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
arkadaşlar sıkıntısız kullanıyorum windows 8 pro yazıyor kalıcı etkinleştirmemde var. rahat rahat her işlemi ve marketide kullanıyorum.

he eğer vl olduğunu idaa edipde orjinali varsa o zaman upload et sende yaz konunun sahibi ol. sonra senin rapid mediafire hotfile gibi v.b. sitelerden üyeliklerin silinsin en az 5 10kez premiumda al insanlara yardımda bulunmak için. olmadı birde torrent yap kullanamayanlar indirsin diye. sen gel sonra deki bak bende uğraştım. ben sabah 5 e kadar uyumayıp torrent hazırladım. sende uyuyordun buyur hazır windows 8 kalıcı kullan faydalan. ben isteyipte edinemeyen arkadaşlara DEMO sürüm değil kalıcı etkinleştirilmiş WİN 8 PRO sunuyorum. bu kadar basit. vlsi pl si ml si beni pekde bağlamıyor açıkcası.
ayrıca bak bu daha 4 5 günlük torrent ve paylaşımdan azcık anlıyorsan düşün bir bu ne demek sende bunu araştır.

dec4.jpg

seeders= paylaşan sayısı
leechers = indiren sayısı

ben akşam 8 de işten çıkıp evime gidip 1 paylaşımla 87 kişiye aynı anda bunu paylaşma gereği duyuyorsam ve bu her saat her saniye başı paylaşım sayısı artıyorsa. senin kalkıpda burada bu şekilde konuşmaya benim kanımca hakkın yok. aç konunu insanlara yardımcı ol post kasma bence...

hayırlı forumlar herkese..

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0
arkadaşlar sıkıntısız kullanıyorum windows 8 pro yazıyor kalıcı etkinleştirmemde var. rahat rahat her işlemi ve marketide kullanıyorum.

he eğer vl olduğunu idaa edipde orjinali varsa o zaman upload et sende yaz konunun sahibi ol. sonra senin rapid mediafire hotfile gibi v.b. sitelerden üyeliklerin silinsin en az 5 10kez premiumda al insanlara yardımda bulunmak için. olmadı birde torrent yap kullanamayanlar indirsin diye. sen gel sonra deki bak bende uğraştım. ben sabah 5 e kadar uyumayıp torrent hazırladım. sende uyuyordun buyur hazır windows 8 kalıcı kullan faydalan. ben isteyipte edinemeyen arkadaşlara DEMO sürüm değil kalıcı etkinleştirilmiş WİN 8 PRO sunuyorum. bu kadar basit. vlsi pl si ml si beni pekde bağlamıyor açıkcası.
ayrıca bak bu daha 4 5 günlük torrent ve paylaşımdan azcık anlıyorsan düşün bir bu ne demek sende bunu araştır.

dec4.jpg

seeders= paylaşan sayısı
leechers = indiren sayısı

ben akşam 8 de işten çıkıp evime gidip 1 paylaşımla 87 kişiye aynı anda bunu paylaşma gereği duyuyorsam ve bu her saat her saniye başı paylaşım sayısı artıyorsa. senin kalkıpda burada bu şekilde konuşmaya benim kanımca hakkın yok. aç konunu insanlara yardımcı ol post kasma bence...

hayırlı forumlar herkese..
yardımcı olmaya çalışıyorum zaten. paylaştıgınız sürüm pro vl sürümü diyorum pro sürümü değil düzeltin millette dogru olanı kursun diye kendimi yırtıyorum. yardımcı olmak istemesem banane pro vl kullansınlar derim niye dogru olanı paylaştırtmaya çalışayım. upload etçek vaktim yok. siz edin siz kazanın premiumları benim ihtiyacım yok dostum :RpS_sleep: çok bildiginizi sanıyorsunuz ama sizde bilmiyorsunuz. pro vl başka pro başka bi sürümdür. bunu kalın kafanıza bi zahmet sokuverin.

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
aşım yapmakla kimin premium kazandıoğı görülmüş? biz premiumu cebimizdeki parayla alıyoruz... neyse senin upload etmeye vaktin yoksa yeterince bilgi verdin sürümlerle ilgili bence yeterli konuyu baştan sona okuyanlar bilgilenir.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Özgür Kardeşim Bu Konuda Adam Gibi ADam Tek Sen Vardın Diye Boşa Demiyorum.
Bunlar Çingene Uraşmana Değmez. Klavye Babası Boşwer Ne Demişler

Boş KAP Dolu Fıçıdan Çok Ses Çıkarır. Bırak Ötsünler.

Tüm Yazdığı Mesajlar Benim Konuda. Baktımda Yazık Hak Verdim O Kadar Lafın Altında Ben Kalsam İntaar Ederdim.

Ama Bu Sabırlı Çıktıki Hala Burda..

Onun VL Dediği Sürümü Ben Yaptım Onu Dahi Kafası Basmıyor.

Bak Arkadaşım Sen Seriali Yazıp Etkin Olmasını İstiyorsun Demi.

Nakit Parayı Gidip Bankadan Hemde Western Union İle Havale Etsen Bile Yapamıyacaksın.

Daha Neyin Kafasında.

Ben Kolay Olsun Diye Düzenleme Yapıyorum Bunlar Başka Sitenin Benden Alıntı Yapıp Yayınladığı Sürümü Burda Gelip Bana Söylüyor.

VL Sürüm Diye Birşey Yok.

Dediğiniz VL Yani nefestoo.

Windows 8 Pro nefestoo Yapsaydım Keşke.

SİZ Siz OLuN. ÇinGENE Adama LaF Anlatmayın

Cahil İle Kanka Olun Çingene İle Düşman

Çingen Adam NANKÖR OLur. İlk başta yüzüne güler sonradan Gerçek Yüzünü Gösterir

İlk Başta Cahil Sandım.

Sonra Ahmaktır Dedim.

Hiçbiri Deyil.

Bu Adam Dersem Olmaz .
Adamlığı Bırak Erkeklige Bile Layık Olamaz.

Anlatmam Gerek Yok.

Herşey Ortada.

Varmı Dahası ?

dante1000

Yeni üye
12 Eki 2009
25
0
kardeş bu pro vl felan bilmem ben ama bu pro da media center key gircek yer yok Microsoft dan media center key aldım normal de bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler diyince orda Microsoft fazlasına sahip olun gbi bi yazı olması lazım ona basınca key girmeniz gerek ama burda öyle bişey yok nedense:RpS_ohmy:

gsyrk.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.