Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

SanalKurtt

Yeni üye
22 Eki 2012
29
0
fg21k.jpg

BUNA NOLDU ŞİMDİ :d KİLİTLENDİMİ ARKADAŞLAR ? ETKİNLEŞTİR DİYORUM AYNI HATAYI VERİYOR YENİ LİSANS KODU GİREMİYORUM

Son düzenleme:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar Etkinleştirmenin Sorunu Şu.

Server ile ilgili sorun var galiba. Birkaç saat sonra yeniden deneyin.
Alternatif sunucu bulabilirsem konuya ekleyeceğim.

macgyver Kardeş Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz =)

Her Zaman Farklı Bişeyler Denemek. Hem Tecrübe Yapar Hemde. İyi Bişeyler Çıkarır.
Belki Seversin. Yinede Sen Bilirsin Kardeşim

Bence Dene Derim =))

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
babamda pc kullanıyor win7 ye alışık yeni birşey çıkarmıyım başına :)

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeş Windows 7 Gibi . 1-1 Daha Ayrıntılı.
Başlat Menüsü Mevcut. Herşey Süper.

Yeni Olan Şeyleri Devre Dışı Yapma İmkanıda Var.
Bizim Arkadaş'da Öyle Diyordu. Ablam Gil Felan Onlarda Oturuyor Yapamazlar Vs Vs. =)

Video Koymuştum Konunun Başına
Çok Basit Aslında Herşey Elinin Altında. Sadece Kendine Göre Ayarlıcaksın Seçenekleri.
Bugun 10GB Lik Dosya İndirdim . Şimdi İniyo Sürekli.
Walla Kardeş. Herşeyi Yüklüyom Ediyom. Hiç Yavaşlama Yok Hemde 32Bit :D

Yinede Sen Bilirsin. Herşeyi Yapmak Mümkün.
Dediğim Arkadaş Kurdu Çoktan =)

TheWalkingDead

Yeni üye
29 Eki 2012
27
0
35
Konya
Valla ben dün geceden itibaren deniyorum etkinleştiremedim sürekli bağlantı kurulamıyor :) Bi etkinleştirsek ondan sonra nere giderse gitsin serverler :D

Google'den yabancı sitelerden de bakıyorum herkeste aynı hata aktivasyon yapılacak serverlerle bağlantı kurulamıyor hatası alıyor herkes. Hey gidi Microsoft heyyy.

Son düzenleme:

myrmarachne

Yeni üye
30 Eki 2012
1
0
üstat key girdim kabul olmadı etkinleştirme falan nasıl yapacağız?

ha bir de ekran çözünürlüğünde sıkıntı var. sağ taraf eksik gözüküyor. başlangıç menüsü de bu durumdan muzdarip. :)

başlangıç menüsünde sağ tarafı görmek için kaydırmam gerekiyor alttan. masaüstünde ise saat gözükmüyor. ne yapmak gerek?

çözünürlük dersen o olmuyor. kıpırdamıyor çözünürlük butonu.

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
Öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkürler.Ancak benim sorunum var :/ tüm dosyaları indirdim ve 9 partıda yeni bir klasörün icinde topladım sonra winrar programıyla çıkart dedim ve işlem sonuçlandığda çıkan dosyanın simgesi yine rar görünümünde ve dosyanın ismi .ISO ile bitmiyor yani böyle birşey yazmıyor halbuki .ISO ile bitmesi gerekmiyor mu dosya isminin, birde dosya simgesi rar görünümünde ve bu durumlar bana anormal geldi? Bu arada winzip programıylada denedim cikartigimda da bu sefer o programın simgesinde iso dosyası??

Son düzenleme:

sesece

Yeni üye
30 Eki 2012
5
0
Ellerine Sağlık Kardeşim indirdim şimdi kurcam :) deneme sürümü vardı bnde WİNDOWS 8 Pro yu aryodum burda buldum :) Çok saol valla

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkürler.Ancak benim sorunum var :/ tüm dosyaları indirdim ve 9 partıda yeni bir klasörün icinde topladım sonra winrar programıyla çıkart dedim ve işlem sonuçlandığda çıkan dosyanın simgesi yine rar görünümünde ve dosyanın ismi .ISO ile bitmiyor yani böyle birşey yazmıyor halbuki .ISO ile bitmesi gerekmiyor mu dosya isminin, birde dosya simgesi rar görünümünde ve bu durumlar bana anormal geldi? Bu arada winzip programıylada denedim cikartigimda da bu sefer o programın simgesinde iso dosyası??

Kardeş İso Proğramı İndirmen Lazım .
Birde Deamontools. 2 Sini Kurup Cd'ye Çekcemen Lazım
https://rapidshare.com/files/3869439752/ISO FULL.rar
https://rapidshare.com/files/956225627/DaemonTools-Lite-Coder-nefestoo.rar

Herkese Yorumları İçin Teşekkürler Arkadaşlar.
Sağ Alt Köşede Teşekkür Et Butonu Var. Teşekkürlerinizi Birde Ordan Yaparsanız Mutlu Olurum. Sorun Tek Bizde Yok Arkadaşlar. Windows İle İlgili . Şimdi Bende Format Atcam Tekrardan. Hem Pc' Acayip Kastı.

Bügün En Az 15 GB lik Dosya İndirdim.
Dün Uyurken Kapatmadımda Dosya İniyodu.

Şimdi Bende Tekrardan Denicem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.