Windows 10 update sorunu

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Bende msi rx 460 4gb ekran kartı var ve driveri cd sinden yüklediğimde sorunsuz çalışıyor ama windows update yapınca 2 adet driver yüklüyor ve bozuyor sistemi ve oyunlarda menü açıp kapayınca kayıt yükleyince siyah ekran ve rahatsız edici sesle beraber pc kitleniyo reset atmak zorunda kalıyorum bu sorun update ile oluyor bende şöyle bir yol izleyerek düzelttim

amdcleanuputility programıyla tüm ekran kartı driverlerini kaldırıp orjinal cd deki eski sürümü kurdum windows update yi kapattım güncelleme yapmasını engelledim sorunsuz oynuyorum oyunları sizce nasıl bir yol izlemeliyim ilerde düzgün bir güncelleme gelirmi şu ekran kartına uygun...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.