Windows 7 Driver yüklenmeme sorunu

25 Ağu 2023
80
23
Arkadaşlar merhaba elimde eski bir bilgisiyar var kuzenime vericem ve Windows 7 kurmam lazım kurulumu yapıyorum ama hiçbir driver olmuyo USB driverıda yok CD takılmıyor ne yapmalıyım driverları indirmek için.

Çözüm
Selamlar....
Hard diski çıkarabiliyorsanız.
Hard disk kutuları mevcut tam adını bilmiyorum.
Ona laptop harddiskini takın biçimlendir diyin.
Driverlerını harddiske atın formatladıktan sonra kurulumunu yapabilirsiniz.
Kutu dediğim harici disk yapıyor bildiğiniz.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhaba

İçerisinde ki hdd çıkartın harici olarak başka bir bilgisayara takın ve gerekli driverların setup dosyasını harici hddye atın daha sonra eski pcye takıp kurulumunu yapabilirsiniz

İyi Forumlar

'Ra

21 Kas 2015
2,432
981
Eğer zamanınız varsa driverpack offline yükleyiniz eski sürümleri daha hafiftir o şekilde tekrar deneyiniz

25 Ağu 2023
80
23
Eğer zamanınız varsa driverpack offline yükleyiniz eski sürümleri daha hafiftir o şekilde tekrar deneyiniz
Tamamdır deniycem teşekkürler

Dostum diğer bilgisiyara değilde diski bolsem ofline driveri indirsem ojle format atsam olur mu

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Ra

21 Kas 2015
2,432
981
Formatlayacağınız bilgisayarın hdd si için mi konuşuyorsunuz eğer öyleyse aynı pcde olduğu için aynı sorunu çıkartabilir size

'Ra

21 Kas 2015
2,432
981
Eğer sorununuzun çözüleceği konusunda yardımı olacaksa deneyebilirsiniz ama tek sistem tek parça hdd daha iyi olabilir

'Ra

21 Kas 2015
2,432
981
Öylede deneyebilirsiniz tek parça veya 2 parçalı bir fark yaratmaz sorununuz çözüldüğünde buraya yazınız

BayZorro

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
471
48
Everywhere
Arkadaşlar merhaba elimde eski bir bilgisiyar var kuzenime vericem ve Windows 7 kurmam lazım kurulumu yapıyorum ama hiçbir driver olmuyo USB driverıda yok CD takılmıyor ne yapmalıyım driverları indirmek için.
Kullanmakta olduğunuz bilgisayar masaüstü mü laptop mu? Hiç bir driver olmuyor dediğin hangi driverlar yüklenmiyor? Detayları iletirsen kontrol sağlayabiliriz beraber.

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar....
Hard diski çıkarabiliyorsanız.
Hard disk kutuları mevcut tam adını bilmiyorum.
Ona laptop harddiskini takın biçimlendir diyin.
Driverlerını harddiske atın formatladıktan sonra kurulumunu yapabilirsiniz.
Kutu dediğim harici disk yapıyor bildiğiniz.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.