Windows 7 Format atamıyorum

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Arkadaşlar Normalde Format Atmayı biliyorum sadece çok geniş çaplı değil bir çok bilgisayara attım fakat bu bilgisyarda bir ekranı atlamıyor defalarca aynı yeri açıyor aşağıya linkini bırakıcam gelen ekranın

hqdefault.jpg

bu ekranda şimdi yükle ye basıyorum pencere 1 2 saniye kayboluyor sonra tekrar beliriyor başka hiç bir şey yok

cihazın markası HP Pavilion G6 bunu benim yarına kadar teslim etmem lazım yani akşama hazır olursa cihazı teslim edicem bi el atın lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Flashbellekten atmaya çalışıyorum hocam iso dosyasının zarar göreceğini pek düşünmüyorum çünkü rar dosyasının içinde duruyor sürekli ben her formatta rardan çıkarıp hazırlıyorum

akabedesing

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
848
0
İstanbul
kardeşim doğrıu anladıysam formatı attın ama aynı yere atıyor diyorsan bios ayarlarına girip okuma kısmını flaş bellek yaptığın için harddisk okumuyor sen onu tekrar flaştan cıkarıp harddiske geçirmen gerekiyor.

eğer sorun o değilse win7 iso su hasar görmüş olabilir farklı bir şekilde denemeni tavsite ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
kardeşim doğrıu anladıysam formatı attın ama aynı yere atıyor diyorsan bios ayarlarına girip okuma kısmını flaş bellek yaptığın için harddisk okumuyor sen onu tekrar flaştan cıkarıp harddiske geçirmen gerekiyor.
yok kardeşim formatı atamadım işte tam atmaya çalışıyorum bu ekran karşıma çıkıyor şimdi yükle ye bastığım zaman yine geri geliyor gönderemiyorum bu mereti windows iso su zarar gördü dedim gittim kendi bilgisayarımda o ekranı geçmeye çalıştım tık atladı orayı devam etti işleme ama bu bilgisayarda devam edemiyorum deliricem

31 Ağu 2007
119
0
Hangi windows Serisi ?Usb mi Cd mi yoksa Hard disc denmi format atmaya çalıştınız ? En temizi usb. C deki bütün bilgileri silin windows.old yapmayın o zaman kurabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.