windows 7 format

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aligulcan7

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
656
0
k.maraş
arkadaslar windows 7 formatı atarken yanlıslıkla recovery diskini biçimlendirdim.daha sonra Cyi biçimlendirdim ve formata başladım.biraz ilerledikten sonra mavi ekran hatası aldım ve bilgisayarı yeniden başlattı sonra güvenli mod secenekleri ve windowsu normal başlat seceneği cıktı hepsini denedim ama laptop normal açılmadı formata geri başladım ama hangisini denesemde C ve E sürücüleri dahil hiçbir sürücüyü görmüyor.bunun için ne yapmalıyım.formatta atamıyorum yenidende başlatamıyorum.

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
yanlış olmasın herhalde oluyor olsa gerek bende başka bir sorun vardı xp kurdum sonra baştan 7ye geçtim düzeldi dene derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.