Windows 7 tema yapamıyorm yardım ?

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
ben windows 7 için tema yapmaya çalışıyorum fakat bi türlü yapamadım olması gereken bu
slave___gtk3_by_half_left-d48mtvn.jpg

ben yapınca görünen bu oluyor
DXQ7Rl.png

tema nin sitesi SLAVE - GTK3 by half-left on deviantART

nasıl yapıcam birisi yardımcı olabilirmi acep ?

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
UniversalThemePatcher yazılımını buradan kurarak sistemini o görselde ki tema görünüme kavuşturabilirsin. Programı 32 bit veya 64 bit olarak açtıktan sonra sağ taraftaki 3 seçenekte ''patch'' butonuna tıklayarak aktif ediyorsun. Daha sonra bilgisayarını yeniden başlatacaksın.

Daha sonra ''Bilgisayarım / Yerel Disk (C ) / Windows / Resources / Themes'' klasörünün içine indirdiğin temanın dosyalarını atıyorsun, bu kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.