Wındows 7 TR dil Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Arkadaşlar Eniştem fransadan bi Hp marka bi laptop getirdi pcnin heryeri fransızca klavye F klavye ve öyle ayarlamaa rağmen normalde kullandığım q klavye gibi yazıyorum bu pek sorun değil tuşların yeri ezberim de saten işin tuhaf yanı
laptopta tr dil ekletiysiyle beraber tüm diller var ancak hiç bi şekilde tr olmuyoru bilmiyorum ama bi eksiklik yoksa tüm herşeyi tr olarak ayarladım pc açarkende pcni içindede saat dilimini ve diğer yerleri tr yapmaya çalıştım ancak olmadı heryer yine fransızca ve pcnin cdleri fransada kaldı driver vs. Şimdi ne yapcağımı bilmiyorum
bi eksik birşeymi var uygularken hatamı yapıyorum bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var nasıl türkçe yapabilirm laptobumu ayrıca laptop üzerinde ki tuşlarda yabancı fransızca olacak onlarda galiba bildğim kadarıyla türkiyede bu laptop uzaktan kumandalı kullanımlı güzel bi systeme sahip bi laptop

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Format atacak olsam dahi driver cdleri yok otomatik dirver yükleyen format cdlerinde sanıyorum ki bu driver dosyaları yoktur ayrıca wındows 7 kullanmak istiyorum bi süre format benim de aklıma geldi ama bi dil için fazla kökten çözüm olabilir diye düşünyorum belki formattan başka çözümler olabilir die düşünüyorum onun için bi sorum dedim tht üstadlarına

reklamsız1

Katılımcı Üye
1 Kas 2009
625
0
ÇANAKKALE
Format atacak olsam dahi driver cdleri yok otomatik dirver yükleyen format cdlerinde sanıyorum ki bu driver dosyaları yoktur ayrıca wındows 7 kullanmak istiyorum bi süre format benim de aklıma geldi ama bi dil için fazla kökten çözüm olabilir diye düşünyorum belki formattan başka çözümler olabilir die düşünüyorum onun için bi sorum dedim tht üstadlarına

win 7 otomatk tanıyor sürücüleri(stüdyo için ses kartı vs bunlar hariç) olarak biliorum ve kendi bilgisayarımında sürücülerini tanıyor.

xXEddiEXx

Üye
5 Nis 2010
197
0
Trinidad and Tobago
win 7 otomatk tanıyor sürücüleri(stüdyo için ses kartı vs bunlar hariç) olarak biliorum ve kendi bilgisayarımında sürücülerini tanıyor.

Doğru diyorsun otomatik yüklüyo driverlarını. Bence kardeş windows 7 yüklesin direk. Ben 3-6 ay arasında değişen bi format uyguluyorum. çünkü yaklaşık 6 ay sonrasında bilgisayar yavaşlamaya başlar. Gerek regedit gerek windows olsun heryeri doluyo

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Doğru diyorsun otomatik yüklüyo driverlarını. Bence kardeş windows 7 yüklesin direk. Ben 3-6 ay arasında değişen bi format uyguluyorum. çünkü yaklaşık 6 ay sonrasında bilgisayar yavaşlamaya başlar. Gerek regedit gerek windows olsun heryeri doluyo

PC sıfır format atmak bişi değiştirmez sanırım format atmadan sorunu çözmek istoyurumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.