! . . Windows 7 Tüm Sürümler Türkçe | Şubat 2015 | Uzun Ömürlü Direk Linkler . . !

kazakpen24

Üye
14 Tem 2013
73
0
Konya
MsEwMch.jpg

1.png

.:: Sistem Hakkında ::.
Windows 7 SP1 x86 ve x64 MSDN Sürümler İçerisine 10.02.2015 Tarihine Kadar Olan Güncelleştirmeler,Extralar ve Seçmeli Aktivasyon Eklenip ESD Sıkıştırma Yapılmıştır.
İşletim Sistemi
Windows 7 SP1 Tüm Sürümler Türkçe ( 13in1 )
Aktivasyon
Aktive Olması İçin Sistem Açıldıktan Sonra Sisteminizi Yeniden Başlatın.
ESD Sıkıştırma Yöntemi
Yapıldı.
Güncelleme Durumu
10.02.2015 İtibariyle Güncel ( Defender Güncelleştirmesi Hariç )
Güncelleme Entegre Yöntemi
Dism
UEFI Desteği
Var.
DaRT Desteği
Önyükleme'ye Entegre Edildi.
Dual Boot
Win 8.1 x86 ve x64 boot.wim Dosyaları Birleştirildi, ESD Sıkıştırma yapıldıgı için Windows 7'ye benzetildi.
Extralar Durumu
NetFramework 4.5.2 Final TR Entegre Edildi, Sisteme Gömülü Gelir.
DVD İçinden Bileşen Silme / Çıkarma İşlemi
Elle Yükseltme VS Dosyaları Silinmiştir (DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar) Direk Olarak USB & DVD & HDD vs Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.
Dosya Adı : Win7_SP1_13in1_AIO_ESD_TR.iso
İso boyutu: 4,14 GB (4.446.232.576 bayt)
ISO MD-5 DEĞERİ : FFE1E478366246497D35D74AD68F78A1
caps.png

Boot Yapip Format Atınız Aksi Taktirde Hata Alırsınız.
03qmRy3.png

jy3dr78.png

WiVRsad.png

sNzabtu.png

CK3KcMi.png

1nCHmHy.png

VLDLyl1.png

u9rirpb.png

yAV50wj.png

Nt96eAQ.png

XnAEIAd.png

ilinkler.png

mega1.png

TIKLAYINIZ
mailru.png

TIKLAYINIZ
pccloud.png

TIKLAYINIZ

Rar Şifresi: www.limitsizamca.net

shewawest

Yeni üye
9 Şub 2012
40
0
Hocam bu dosyalar neden torrent değil bu şekilde çok yavaş indiriyor 4gb 12 saat diyor ama torrent olsa 5 saatte bitiyor neden böyle?

kazakpen24

Üye
14 Tem 2013
73
0
Konya
Linkler Premiumdur Ben Kendim 15 Dakikada İndiriyorum.İnternet Download Maneger Kullanınız Olmaassa İnternet Hızınız Düşüktür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.