windows 7 youtube girme

25 Haz 2012
179
0
Software City...
Merhaba arkadaşlar belki çok sıradan bir konu olabilir ama bu konuda windows 7 kullanıcılarının hala sorunlar var. Her nekadar da DNS değiştirsenizde bazen yine de youtube ye girmiyor bilgisayar bu konuda farklı bir çözümüm var.

Başlat -> çalıştır -> c:/windows/system32/drivers/etc -> hosts isimli dosyayı sil. eğer yoksa seçeneklerden dosyaları her zaman göster seçeneğine tıkla tamamdır artık facebook a rahat bir şekilde girebilirsin...

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Konunun Yardım merkezi ile alakası yok Dostum.Yanlış bölüme açmışsın konuyu.Bende win 7 Kullanıyorum daha hiç youtube sorunu yaşamadım.Dns Falanda kullanmıyorum direk giriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.