Windows 8.1 Catalyst Control Center Başlatılamıyor Hatası

BaroneS

Üye
19 Ocak 2012
90
0
İstanbul
Arkadaşlar öncelikle selam ;

Samsung Np350V5C-S0CTR markalı laptopum var , 1 ay önce windows 8.1 güncelleme yaptım o vakitten sonra 2. ekran kartımı kullanmak isteyince Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim bu hatayı alıyorum
ekran kartlarım günceldir bu arada ,internette bir kaç bilgi buldum ancak pek bilgisayarı kurcalayıp yanlış bir şey yapmak istemedım şu konuda bir yardımcı olursanız çok mutlu olurum oyun oynarken ws o ekran kartımı kullanamadıgım için sorun çıkıyor.

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
ekran kartının 8.1 ile uyumlu olduğuna emin misin güncel demişsin ama şimdi uyum problemi varmı yokmu ona bakıcaksın mesala masaüstüne sağ tıklayınca ati çıkması gerekiyor (iki tane) eğer çıkıyorsa oyuna sağ tıklayıp yüksek performans ile çalıştır gibi bir seçenek olmalı onunla çalıştırmalısın samsunglarda bildiğim kadarıyla otomotik geçmiyodu ekran kartı

BaroneS

Üye
19 Ocak 2012
90
0
İstanbul
ya amd yi kullanamıyorum babacanım 8.1 yaptıktan sonra diğer inter hd graphics 4000 i kullanabiliyorum sadece ama aygıt yöneticisinde sorunsuz çalışıyo diyor? hiç bir hata vs. yok diğer kullanamadıgım ekran kartımın modeli ise AMD Radeon HD 7600M Series

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
eğer ati ekran kartı ise sanırım onda da masaüstünde sağ tıklıyosun iki tane ati çıkması gerekiyor üstten iki sırayı onlar alıyor sen alttakine tıklayıp(değiştirebilir oyun grafikleri gibi bişe yazar) oradan oynayacağın oyunu seçiyosun ve yüksek performans olarak ayarlıyosun sonrada kaydediyorsun bendeki ekran kartı da ati7670 benim pc de öyle oluyor muhtemelen sende de öyle olması gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.