Windows 8.1 İndirme Linki Tavsiye.

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
Windows 8.1 İndirmek istiyorum. bende bulabilirdim linki fakat hatalı falan çıkarsa diye boşuna indirmeyeyim..
kullandığınız sağlam link var mı? :)

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
şuan windows xp var windows 8.1'e geçeceğim. indirme linki falan var mı acaba.. full.

Xp'den 8.1'e geçiş olduğunu sanmıyorum Windows Vista veya Windows XP'den Windows 8.1'e yükseltme - Windows Yardım birde bu konuya bak donanım yeterliliğini falan kontrol et ayrıca indirme linki şöyle bu bir pack gibi bir şey yani işletim sistemi kurmuyoruz ancak windows 8'e kuruyoruz yani uzun lafı kısası xp'den 8'e geçebilirsin ama 8.1'e nasıl geçersin bilemiyorum :))

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Zamunda ,, oyun cehennemi ve bir iki tane daha vardı bu adamların linkleri torrent ve de sağlam ,, hele ki sabitte ise ,,

İlla torrent indirmek istemezsen tnctr 'ye bakabilirsin o forum işletim sistemi üzerine kurulu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.