Windows 8 Resimli Tanıtımı

25 May 2012
197
0
Biz size yeni çıkan Windows 8'i tanıtmak için bir sayfa açalım dedik.Windows 8 Bilgisayar'da Android işletim sistemi gibi birşey.Masaüstü yok.İşte birazda resim koyalım.

screenshot_keyboard_web.jpg

screenshot_startScreen_web.jpg

screenshot_lockScreen_web.jpg

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
Flood Yapmayın. Teşekkür Etmek İnsanların Zorunlu Olduuğ Birşey Değil. Her Neyse Ben w8'i Beğenmedim.

menmoli

Yeni üye
6 Şub 2011
3
0
Biz size yeni çıkan Windows 8'i tanıtmak için bir sayfa açalım dedik.Windows 8 Bilgisayar'da Android işletim sistemi gibi birşey.Masaüstü yok.İşte birazda resim koyalım.

screenshot_keyboard_web.jpg

screenshot_startScreen_web.jpg

screenshot_lockScreen_web.jpg

Ben microsoft genç nesil yazılımcılarındanım ve windows 8 kısmen çıkmadı. Şimdiki yayınlanan sürümü sakın yüklemeyin çünkü tamamlanmadı. Windows kendi sitesinde yayınladığı windows 8 in %70. Daha yeni %90 tamamlandı vede yayınlanmadı onuda gençnesil ve gelistirici üyeleri kullanıyo. Kesin bur uyarıda yapayım monüteriniz dokunmatik değilse yüklemeyin. Dokunmatik monütörler için tasarlanmıstır win8.
Windos 7 ninde bu güne kadar hiç anlayamadı özelliklerinin %40 dokunmatik. Win8 inde &60 dokunmatik platform için tasanlanmıstır.

ezioo

Yeni üye
13 Nis 2012
7
0
aynen ubuntu cok iyi acayip hızlı ultrabook a ubuntu kurdum ne sarjı bitiyo ne de bi yavaşlık var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.