windows 8

EsEsKral1

Katılımcı Üye
4 Kas 2011
339
0
Eskişehir
Win 8 pro kullanıyorum ne yapsamda oyunu açamadım yardım edebilirmisiniz?

7P267r.png

J6dQlE.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 Eki 2015
235
0
güvenlik duvarını kapa
bilgisayarın oyunu kaldırıyormu destekliyormu ?eğer kaldırıyorsa sorun yok wp8 işletim sistemi diğerlerinden farklı ondan sıkıntı yaratmıs olabilir ama zannetmiyorum güvenlik duvarını kapa bir ihtimal belkı açar

3 Eki 2015
235
0
biligisayar wp 8 ya ondan kaldırmıyor olabilir o oyunu wp 8 marketten bulma ihtimalin varmı ? veya destekleyen sürümünü
veya wp 8 kaldır dicem ama sürüm ile alakalı işe yaricanı zannetmem usb yukleyıpte açsan yine olmaz

fbdfsf

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
662
0
İstanbul
hounds last hope yi tekrar indir geçmiş bilgisayarında dosya eksikliği yaşamış olabilirsin bunun yanında net framework kur 4.0 ve yatta 4.4 tü galiba en güncel sürümü bak onu kur olmadı oyunu tkrar kur bir sıkıntısı var oyun içinde belli.

dj akkon

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
650
0
oyun kısayoluna gel üstune sag tıkla özellik de uyumluluk gel
bu programı çalıştıracagın uyumlulugu seç diyo ona bak sp 2 yapbilirsin olmadı
altta wn 7 veya wn 8 seç dene bi uygula yani :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.