Windows boot manager hatası

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
Merhabalar ben dün kali Linux usbye kurayım derken yanlış kurulum yaptım ve şimdi Windows açılmıyor alttaki video gibi oluyor galiba bilgisayarın kendi diskine kurulum yaptım ve Windows kullanılamaz oldu şimdi benim sorum nasıl kurtarabiliriz veya dosyalar silinmeden nasıl düzeltirim bu sorunu teşekkürler şimdiden

https://youtu.be/H5UV3CeBX7c video

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Harddisk drive ile başlatmayı deneyin. Size tavsiyem format atmanız olacak. Dosya kurtarmak için formattan sonra bir tane "silinmiş dosyaları geri getirme" programı çalıştırabilirsiniz. Veya BIOS pilini çıkart tak, tekrar dene olmazsa Windows 10 kurulumunda belki karşına "Uygulamalar ve ayarları sakla" seçeneği çıkar da o şekilde format atarsınız. Bence kurtarmak için tek seçeneğiniz format attıktan sonra silinmiş dosyaları geri getirmek olacaktır. Ben bir arkadaşa yapmıştım işe yaramıştı. (4 yıl öncesine kadar.)

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
Harddisk drive ile başlatmayı deneyin. Size tavsiyem format atmanız olacak. Dosya kurtarmak için formattan sonra bir tane "silinmiş dosyaları geri getirme" programı çalıştırabilirsiniz. Veya BIOS pilini çıkart tak, tekrar dene olmazsa Windows 10 kurulumunda belki karşına "Uygulamalar ve ayarları sakla" seçeneği çıkar da o şekilde format atarsınız. Bence kurtarmak için tek seçeneğiniz format attıktan sonra silinmiş dosyaları geri getirmek olacaktır. Ben bir arkadaşa yapmıştım işe yaramıştı. (4 yıl öncesine kadar.)

Harddisk drive ile denedim fakat işe yaramadı inşallah format atarken karşıma o seçenek çıkar teşekkür ederim
Birde bir sorum olacak size Harddisk ile başlamadı bu harddskte bir sorun olduğu umu işaret ediyor
TH34MUS

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Eğer harddisk te sıkıntı olsa ya gözükmezdi yada format atamazsınız. Tahminimce harddisk de sıkıntı yok. Ben de prime OS kurmaya çalıştım kendiliğinden kurulum yapmaya başladı
bana sormadan ve 3 diskimi yedi. Şimdi birine format attım ve diğerleri hala çalışıyor gibi gözükse de (prime os) çalışmıyor.

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
En sonunda format attım herşey yükledim driverleri yükledikten sonra yeniden başlatırken bilgisayarı yine aynı şey oluştu komut penceresinden disklerimi kontrol ettiğimde normal olarak gözüküyor Windows yüklü ama giremiyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.