Windows Format

salih6161

Üye
11 Ağu 2011
247
0
ε√εŗγσŋε
Arkadaşlar merhaba ben Taşınıla bilir HDD ime windows format dosyasını kurmak isyiyorum bunu nasıl yapa bilirim ?

Arkadaşlar yanlız bunu cd gibi açılmasını istiyorum yani BIOS dan ayarları yaptımızda CD den ön yükleme yapmak için bir tuşa basın diyor o yere Geldiğinde Taşınıla Bilir HDD imden açmasını istiyorum nasıl yapa bilirim [YARDIMLARINIZ İÇİİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER +REP

Son düzenleme:

dadaş21

Uzman üye
23 Tem 2009
1,574
3
System
eğer harici harddisk'e işletim sistemi kurmak istiyorsan mojopac'i tavsiye ederim. İstediğin her türlü taşınabilir hdd'e , flash bellek'e, hatta ipod'a bile kurulum yapabiliyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.