Windows Fotoğraflar Hata hk.

SeVaRuS

Üye
1 Şub 2012
140
0
Merhaba, bilgisayarımda fotoğraf açmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Hata kodunu google'da aratmama rağmen bir çözüme ulaşamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?
7kn4aN.png

SeVaRuS

Üye
1 Şub 2012
140
0
Güncelleme gelmişmi diye Microsoft store'dan bak.
Yoksa başka programla dene.

Microsoft Store'dan baktım ama bir hareketlilik yok maalesef, photoshop paint hepsinde düzgün açılıyor tek sıkıntı fotoğraf görüntüleyicide

Merhaba, hangi resmi açmak istiyosaydınız sağ tıklayıp paint ile aç deyiniz ve sonra paint üzerinden farklı kaydetip masaütüne atıp denermisiniz

Sadece seçili görselde değil maalesef bilgisayardaki bütün görsellerde aynı hatayı alıyorum. Diğer programlarda sorunsuzca açılıyor ama görüntüleyici bu hatayı veriyor maalesef...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.