Windows için Vista teması => Yardım lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
Arkadaşlar şimdiye kadar kaç site dolaştıysamda pc'me tam bir vista teması bulamadım; buldum ama kuramadım :mad:
Bana aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir tema lazım. Lütfen önereceğiniz temayı denemiş olun ya da temanın tam olarak uygulanacağına emin olun.
Mümkünse nasıl yükleyeceğimi de anlatın...:inv

Resimi büyültmek için üzerine tıklayın.

replaypls2

Üye
3 Eyl 2009
86
0
BuRsa
Vista Aero5203 Tema indir
Vista Aero Concepts Tema indir
Vista Aero Style (Glass)Tema indir
Vista Aero Style (Glass - Beta 1) Tema indir
Vista Aero Style (Glass - Beta 2) Tema indir
Vista Aero Style (Vista - Beta 1) Tema indir
Vista Aero Style (Vista - Beta 2) Tema indir
Vista Aero Style Tema indir
Vista Aero UI (Day) Tema indir
Vista Aero UI (Night) Tema indir
Vista Black Tema indir
Vista Diamond Tema indir
Vista Jade Style Tema indir
Vista Longhorn Aero Tema indir
Vista Luna (Longhorn Revolution) Tema indir
Vista Plex Style (Media Center Edition) Tema indir
Vista Plex Style Tema indir
Vista Royale06 Tema indir
Vista Royale Glass Tema indir
Vista Royale Tema indir
Vista Slate Athens Tema indir
Vista Slate PDC Tema indir
Vista Slate ******* Tema indir
Vista Slate XP Tema indir
Vista Orj. Vista Tema indir

replaypls2

Üye
3 Eyl 2009
86
0
BuRsa
Temaları indirip klasörde çıkartın, bu işlemden sonra tüm temaları seçip C:\WINDOWS\Resources\Themes\ klasörünün içine yapıştırın. Bu işlemden sonra klasörlerin içine tekrer teker girin Örneğin Aero UI (Day) klasörünü içerisinde Aero UI (Day) dosyası vardır. Buna çift tıklayın. Bu işlemden sonra masa üstünüzde sağ tıklayıp görüntü özelliklerini açın burada görünüm sekmesi altında pencere ve düğmeler mevcut temamız bu siteye eklendi uygula ve tamam deyip yeni temanızı kullanabilirsiniz.(yeniden başlatın)

Ben denedim ve oldu pc az bişe kasıyor bildirmek istedim.

ExtremHacK

Üye
7 Eki 2009
80
0
Samsun
Bunlar inmiyo ya aha bu çıkıyo...
You want to download the following file:
http://rapidshare.com/files/148819941/vista-aero-UI-Night-tema.zip | 3207 KB
Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member
Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 52 seconds ago.

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
Kardeş benim kendi kullandığım tema bu...Herşeyi Vistayı andırıyor hatta vistadan hiç bir farkı yok sadece PC açılırken Microsaft Windows XP yazıyor ama geriye kalan hersey Vista özelliği taşıyor.Kendim tarafımdan denemiştir ve suan kullanıyorum.Ayrıca dosyaları C nin içine D nin içine filan atmana gerek otomatik kurulum var içinde (setup.exe)

Tek eksiği kenar çubugu yok ama onuda kendim ayrıyeten indirdim...Şuan onuda kullanıyorum sorunsuz ayrıca içinde gadgetleride mevcuttur.Memnun kalcaksın eminim beğenmezsen başka şeylerde önerebilirim...

AMA ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM !!!

BUYUR BURDAN VİSTAMİZER FULL TEMAYI İNDİREBİLİRSİN (link sağlam kendi uploadımdır)

>>> BURDAN DA KENAR ÇUBUGUNU İNDİREBİLİRSİN <<<

işini gördüysem 1 teşekür yeter :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.