Windows Medi Player Uyumluluk ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Ağu 2008
242
0
Nette izlemek istediğim videolar da media player eklentisi istediğinde eksik eklenti uyarısı(Mozillada) , missing plug in uyarısı (chromeda) alıyorum. Eklentileri kurdugumda yine aynı sorunlarla karşılaşıyorum. Media player ımı çalıştırmak istediğimde tepki vermiyor . Uyumluluğna baktıgımda ise service pack 2 yazıyodu.

Kullandıgım sistem Windows 7 Starter service pack 1. Bunu 2 e yada 3 e cıkarmam sorunu çözücek mi ? Artı nerden çekebilirim ?

Sorun hakkında yardımcı olabilecek var mı ?

16 Ağu 2008
242
0
Media player ımı güncelleştirmeler sonrasında kaybettim zaten. Tekrar güncelleştirmeleri açıp denemek ne kadar zarar vericek endişeliyim.

16 Ağu 2008
242
0
Service pack3 e cıkarman faydalı olacaktır . Onuda bilgisayarın güncelleştirmelerinde olması lazm yeni formatladıysan ..

Güncelleştirmeleri açtım mesela şu an . Yüklenicek güncelleştirmelerin arasında Windows media player la ilgili hiç bir yazı yok . Çoğunlugu güvenlik güncelleştirmesi.

Bende eksik olan uygulamayı güncelleştirmeyle edinemiceksem başka nasıl edinicem ?

16 Ağu 2008
242
0
Sorunu çözdüm .

Denetim masası > Programlar > Programlar ve Özellikleri > Yüklü güncelleştirmeler > Windows Özelliklerini aç veya kapat (solda) > Media Player kutusuna tik atıyoruz.

İlgilendiğiniz için yine de sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.