Windows Sürümleri

cengiz105

Uzman üye
11 Şub 2012
1,383
3
İzmir
Arkadaşlar Full İndirebilceğim w7 w8 w81 w10 Sürümlerini Tek Tek İndirip Flaşa Yazmam Lazım Ek İş Yapıyorum Format Vs Tamir.. İnternette Sağlam Windows Bulamadım.. Şimdiden Teşekürler.

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,198
2
1,091
Midgard
Bir de bu siteye bakın...

Bu sitedeki windows işletim sistemleri arasında mesela: windows 10 un 32 bit ve 64 bit bütün sürümleri, tek bir .iso altında birleştirilmiş olarak bulunabiliyor. yada windows 8, windows 7, windows vista gibi...
Kolaylığı tek bir flash belleğe bir seferde birçok sürüm yüklemek yerine, bir sürüm yükleyerek (örneğin: windows 10'un x86 ve x64 bütün sürümleri) birçok versiyonu içinde barındırabilmesi ve flash belleği oluştururken fazla zaman kaybedilmemesi. Böylece geniş (64 gb ve üstü ) bir flash belleğe birden fazla işletim sisteminin bütün sürümlerini yükleyerek bootable bir flash bellek oluşturulabilir...
Ben bootable flash bellek oluştururken yumi programını tavsiye ederim.. kullanımı kolay ve bedava..:RpS_thumbup:

https://getintopc.com/softwares/operating-systems/

Sevgi ve saygılarımla,
Kaptan Swing

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.