Windows Windows Update Hatası

Merlin369

Yeni üye
24 Şub 2019
23
0
Bilgisayarıma Yeni format atım windows updatayı yapim derken şöyle hata oduna sahip hata aldım 80072ee2

8Ir39m.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

deargod

Üye
26 Ocak 2019
168
0
vice city

Merlin369

Yeni üye
24 Şub 2019
23
0
büyük ihtimale benim formata kulandığım iso dosyasında sıkıntı vardı eğer iyi bir windows 7 ultimate 64 bit iso dosyası varmıd

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar,Windows Update sunucuları normalden çok güncelleştirme isteği karşılıyor olabilir. Windows Update’i kapatın, 10 – 15 dakika bekleyin ve Windows Update’i yeniden çalıştırın. Zamanlandığı bir sonraki saatte çalışması için de Windows Update’i bekleyebilirsiniz. 80072ee2 hatası almaya devam ederseniz, güvenlik duvarınızın özel durumlar veya “izin verilenler” listesine bazı WindowsUpdate web sitesi adreslerini eklemeniz gerekebilir. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.