Windows xp format sorunu

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
kur doosyalarını attıktan sonra reset attıktan sonra tekrar kuruyor windowsukaldığı yerden devam etmiyor nasıl hallederiz?

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
kur doosyalarını attıktan sonra reset attıktan sonra tekrar kuruyor windowsukaldığı yerden devam etmiyor nasıl hallederiz?

win xp cd sinde hata olabilir veya hata hdd den de kaynaklanabilir ben senin yerinde olsam win xp yerine linux ubuntu kurarim win xp den daha kullanisli hem antivirustu falandi filandi ugrasmazsin

kolay gelsin

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
win xp cd sinde hata olabilir veya hata hdd den de kaynaklanabilir ben senin yerinde olsam win xp yerine linux ubuntu kurarim win xp den daha kullanisli hem antivirustu falandi filandi ugrasmazsin

kolay gelsin
cd sorunsuz hdd de sorunsuz bios tan boot device ile kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum bakalım.

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
cd sorunsuz hdd de sorunsuz bios tan boot device ile kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum bakalım.

oyle ise su diyeceklerimi bir yap lutfen

pc yi kapat poweri da kapat parmagini acma kapamada basili tut boylece icerideki elektrik disari cikmis oldu

eger anakartta flash olayi varsa yap yoksa flashin pilini cikarip tak guzel kardesim

su anda sifir bios var elinde

poweri ac pc yi ac biosa girmeden boot olayini cd-dvd drive cevir eger yokdersen biosa girip ilk boot u hdd den cd-dvd drivera cevir
birde boyle dene guzel kardesim

kolay gelsin

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
oyle ise su diyeceklerimi bir yap lutfen

pc yi kapat poweri da kapat parmagini acma kapamada basili tut boylece icerideki elektrik disari cikmis oldu

eger anakartta flash olayi varsa yap yoksa flashin pilini cikarip tak guzel kardesim

su anda sifir bios var elinde

poweri ac pc yi ac biosa girmeden boot olayini cd-dvd drive cevir eger yokdersen biosa girip ilk boot u hdd den cd-dvd drivera cevir
birde boyle dene guzel kardesim

kolay gelsin
ben harddiske format attım yanlışıkla bir veri kurtarma programında

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
istedigin win xp format degilmiydi guzel kardesim bende senin yaptigin hatalari yapmistim sonradan olayi cozdum yani format bu sekilde daha sorunsuz oluyor

kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.