Windows xp home edion FONT klasörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gordennn

Yeni üye
19 Eyl 2009
47
0
İzmir
benim pc=windows xp home edition sp3 ya font klasöründe sorun var galba bilgisiyar bazen korece gibi oluyor YAARKADAŞLAR SİZDEN İSTEDİĞİM WİNDOWS SUN FONT KLASÖRÜ PC Sİ HOME EDİTİON OLAN BİRİ UPLOAD EDERSE ÇOK SEVİNİRİM ARADIM AMA YOK İNTERNETE http://i1105.hizliresim.com/2011/5/28/13419.jpg Resimi internetten buldum ama aynı böle oluyor İŞTE BÖYLE OLUYOR LÜTFEN YARDIM:(:(:confused::(YA BU WİNDOWS CD SİNDEN FELANDA FAZLA ANLAMIYORUM ÇÖKER MÖKER YAZ TATİLİ ÖNCESİ WİNDOWS/FONT KLASÖRÜNÜ BİRİ UPLOAD EDERSE ÇOK MEMNUN OLURUM

Son düzenleme:
S

Spy' Man

Ziyaretçi
benim pc=windows xp home edition sp3 ya font klasöründe sorun var galba bilgisiyar bazen korece gibi oluyor YAARKADAŞLAR SİZDEN İSTEDİĞİM WİNDOWS SUN FONT KLASÖRÜ PC Sİ HOME EDİTİON OLAN BİRİ UPLOAD EDERSE ÇOK SEVİNİRİM ARADIM AMA YOK İNTERNETE https://tik.lat/ON53u Resimi internetten buldum ama aynı böle oluyor İŞTE BÖYLE OLUYOR LÜTFEN YARDIM:(:(:confused::(YA BU WİNDOWS CD SİNDEN FELANDA FAZLA ANLAMIYORUM ÇÖKER MÖKER YAZ TATİLİ ÖNCESİ WİNDOWS/FONT KLASÖRÜNÜ BİRİ UPLOAD EDERSE ÇOK MEMNUN OLURUM

format cd sini tak onar de olmazsa bana pm at ben upload ederim

osman8

Uzman üye
23 Kas 2010
1,162
0
WebRoot
sistemı geri yukle kardesm olmazsa netten font indir yabancı dil ile işin warmı bılmıyorum ama C:/WİNDOWS/font/burdakı yabancı fontları sılebılrsın duzelır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.