winrar şifre bulucu

husam95

Üye
10 Eyl 2009
215
0
banarlı/tekirdağ
bazen winrar da dosyaların şifrelerini bulamıyabiliyoruz tabi bazen sırf bunun için monitörü yumrukluyoruz :) için bunun için program yapmışlar... ama program şifreleri kırmıyor sedece kafasına göre şifre atıp şifreyiyi tutturmaya çalışıyor. bunun için programı indirmeden önce söyliyeyim 1971 şifresini bulması 12-13 dk aldı birde bunu iyice karıştırısanız harf ve rakamlarla artık pc de sabahlarsınız diye düşünüyorum.

ing anlatım:

If you forget the WinRAR /RAR password, This RAR password recovery software may be your best resort. RAR Password Unlocker is proved to be a helpful tool for users to recover forgotten RAR password. It supports brute-force attack, brute force with mask and dictionary attack which can restrict the search area and shorten the RAR password recovery time.

Features:

* Support customizable attacks to recover RAR password
* Perfect compatibility and great performance
* Ease of use & best service

2h30c2g.jpg

download:

https://tik.lat/iRfLJ

çoğu paylaşımımda önce kendi anlatımımı yapıyorum açıklıyorum en azından bunun için bir teşekkür etseniz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.