Winrar Şifresi Yardım :( arşivim Vardı şifreyi unuttum ya :((

19 Tem 2013
243
1
s.a ii geceler herkese Kusura bakmayın yanlış yere açtıysam
Ya benım kayıtlarım felan vardı şifreyi unuttum ya nasıl bulabiliriz
internette indirmedigim program vardı yardımcı olursanız çok makbüle geçer
Her yoruma Teşekkür Vercem Kardeşlerim Yardımcı olurmusunuz:confused:

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
teşekkür ederim yorumun için kardeşim ama şifrede 9 harf felan olması lazım büyük harf felan koydum herşeyi denedim olmadı ya :( inşallah yardımcı olurlar ya

Kardeşim Şöyle Diyim Şifren 123456789 Gibi Olsa Kırar Ama Mesele Diyelimki Şifren ; turkhackteam.net/org diyelimki zor kırar kırsa bile 3gün sürse %99da takılır kalır hata verir emeklerin boş yani çokmu önemli belki çözümleri vardır benim bilmedigim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.